Bolu’da Olağan Üstü Hal

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Bu gün Bolu’ya gelecek olmasından dolayı Bolu’da adeta olağan üstü hal ilan edildi.

 Bolu’da Olağan Üstü Hal

Başbakanın Belediye meydanında yapacağı miting öncesi şehir merkezindeki tüm çöp bidonları toplanırken Bolu’ya Eskişehir, Kütahya, Kocaeli, Bilecik, Karabük ve Ankara ilinden yaklaşık Bin 500 polis görev yapmak üzere ilimize geldiler.

Takviye ekiplere birlikte Bolu’da yaklaşık 2 bin polis Başbakan için görev alırken, Ankara Emniyet Genel Müdürlüğünden gelen bir polis helikopteri Başbakanın konuşma yaptığı sıradan havadan gözetleme yapacak. Polis desteğinin yanı sıra Eskişehir’den gelen büyük bir TOMA’da Bolu’ya geldi.

ŞEHİT AİLESİ BAŞBAKANIN YANINDA OLACAK

Edinilen bilgiye göre Başbakan Davutoğlu’nun Belediye meydanın otobüs üstünde yapacağı konuşma sırasında ismi açıklayan bir şehit ailesinin de yanlarında olacağı öğrenildi.

BAŞBAKANIN GELECEĞİ YOLLAR ASFALTLANDI

Bolu Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’de Başbakanın geçeceği güzergahlarda asfaltlama ya çalışması yaptı. Özellikle İsmet Paşa caddesi üzerinde çukur yerler asfaltla yamanırken, şehrin bir çok yerlerinde ise araç parklanmasına yasak getirildi.


Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2015, 20:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124