Bolu’nun giriş ve çıkışları tutuldu…

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şubesi, Asayiş Ekipler Amirliği ve Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü şehrin giriş ve çıkışları tutarak asayiş uygulaması yaptı. Uygulamada 120 araç kontrolden geçirilirken, 87 kişinin sorgulaması yapıldı. Sorgulama esnasında aranın bir şahıs gözaltına alındı.

Bolu’nun giriş ve çıkışları tutuldu…

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’nün Bolu pazarının pazartesi günü olması nedeniyle ilimizde meydana gelecek hırsızlık olaylarını engellemek ve olası olaylara zamanında müdahale etmek amacıyla her pazartesi günü yaptıkları uygulamalarını sürdürdü. D-100 Baştek Gıda ve Fort Görür önünde özellikle yabancı plakalar üzerine yapılan uygulamada Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosu’nun Şahinleri sivil olarak, Asayiş Ekipler Amirliğinin resmi ekipleri ile Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünde görev yapan trafik ekipleri görev yaptılar.

Bolu halkının can ve mal güvenliği, huzuru için yapılan uygulamada 120 araç kontrol edilirken, 87 kişinin sorgusu yapıldı. Sorgulama esnasında aranan bir şahıs gözaltına alındı. Yetkililer, bu tür uygulamaların sık sık yapıldığını, amaçlarının Bolu halkının huzurunu sağlamak ve olabilecek hırsızlık olaylarına zamanında müdahale etmek ve kısa sürede önemek olduğunu dile getirdiler. 
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2015, 18:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124