Böyle bir vahşet ne yaşandı ne duyuldu

Böyle bir vahşet ne yaşandı ne duyuldu

Bolu’da sevgili olan N.S. ile C.D.’yi kaçırıp, darp eden, cinsel ilişkiye zorlayan ve iki sevgilinin üzerlerine idrarını yapan 3 sanığa Bolu 2. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından toplam 145 yıl hapis ve 25 bin lira adli para cezası verildi.

Haber: C. Kutay Aykan

Kan donduran olay, 2021 yılında 500 Evler Mahallesi’ndeki ormanlık alanda yaşandı. Tutuklu sanıklardan M.C., arkadaşları Ü.A. ve B.Ö. ile birlikte, eski sevgilisi olan C.D. ve sevgilisi N.S.’yi, boş araziye götürdüler. Üç sanık, götürdükleri arazide, iki gence 3 saat boyunca işkence yaptı. Bununla da yetinmeyen M.C., genç kızı cinsel ilişkiye zorladı ve üstlerine idrarını yaptı.

Bolu 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada mağdur sıfatıyla duruşmaya katılan N.S., yaşadıkları korkunç olayı şöyle anlattı: “Olay günü M.C., beni ve sevgilim olan C.D’yi zorla araçlarına bindirdi. Yanında tanımadığım bir kişi vardı. Araca biner binmez beni dövmeye başladılar. M.C. bana; ‘Sen C.D.’nin sevgili misin? Seni kurşuna dizeceğim’ diyerek tehdit ve hakarette bulundu. Beni döve döve 500 Evler Mahallesi’ndeki boş bir araziye getirdiler. Dayak olayı tam 3 saat sürdü. Sevgilim ile beni bir tıra bindirdiler. Cüzdanımda bulunan 150 lirayı da aldılar. Olaylar bitti zannederken bu seferde ormanlık alana götürdüler. Dayak atma burada da devam etti. Benim gözlerimin önünde M.C., sevgilim C.D’yle benim cinsel ilişkiye girmemi söyledi ve yaptırdı. Bunların hepsini cep telefonuyla kaydettiler. Sonra da üzerimize idrarını yaptı. Ben sadece M.D.’den şikayetçiyim”

Bir diğer mağdur olan C.D. ise, “Olay akşamı iş arkadaşım ile geç vakitlerde işyerini kapatıp çıktık. Sevgilim beni evime kadar getirdi. Sarıldık, ayrılırken o sırada eski sevgilim olan M.C. geldi ve sevgilime saldırmaya başladı. Bana vurmayacağını söyledi. Sonra yanındaki birisiyle bizi zorla arabaya bindirdiler. Ama sevgilimi sürekli arabada içinde bile dövdüler. Bizi 500 Evlerdeki boş bir araziye götürüp diz çöktürdüler. M.C. bize; ‘Bunları öldüreceğim’ diye tehditte bulundu. Sonra bizi ormanlık bir alana götürüp çırılçıplak soydular. M.C. benim sevgilim N.S. ile cinsel ilişkiye girmemi isteyerek zorla bunu yaptırdı. Sonra da üzerimize idrarını yaptı. Çektikleri cinsel içerik videolarını anneme göstermekle tehdit etti ve videoları piyasaya yaymakla tehdit etti. Sonra da bizi hastaneye götürdü” dedi.

SUÇLAMALARI REDDETTİ

Bolu 2. Ağır Ceza Mahkemesinde tutuklu olarak yargılanan M.C., üzerine atılı suçlamaları kabul etmeyerek; “Olay günü eski sevgilim olan C.D’yi, sevgilisi N.S. ile öpüşürken gördüm ve çok sinirlendim. Bunun üzerine yanlarına gidip ikisini de bu yaptıklarından dolayı tokatladım. Sonra da konuşmak üzere 500 Evler Mahallesine gittik. Oradan da arkadaşıma ait bir tıra gittik. Eski sevgilim C.D. orada dişinin çok ağrıdığını söyleyince, doktora gitmeyi teklif ettim. Sonra da ikisi tırın içinde uyuya kaldılar. Sabah geldiğimde her ikisi de yoktu. Nereye gittiklerini bilmiyorum. Kimseyi video ile tehdit etmedim. Saatlerce dövmedim. Video bile çekmedim. Ölümle tehdit etmedim. Tekme ve yumruklarla vurmadım. Şu anki sevgilisi ile cinsel ilişkiye girmesini dahi istemedim. Suçsuzum ve beraatimi istiyorum” ifadeleriyle kendisini savundu.

Diğer sanıklar Ü.A. ile B.Ö. üzerlerine atılı suçlamayı kabul etmeyerek, olaylara karışmadıklarını ve olaylarla ilgili bilgilerinin olmadığını söylediler.

TOPLAM 145 YIL HAPİS

Bolu 2. Ağır Ceza Mahkemesi, tutuklu sanık M.C.’nin, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, 2 kez cinsel saldırı, kasten yaralama, yağma, hakaret, şantaj ve özel hayatın gizliğini ihlal suçlamalarıyla 87 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasıyla cezalandırılmasına, diğer tutuklu sanık Ü.A.’ya kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, 2 kez cinsel saldırı, kasten yaralama, özel hayatın gizliliğini ihlal suçlarından 55 yıl hapis cezasıyla cezalandırılmasına ve tutuksuz yargılanan B.Ö.’nün kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçundan 3 yıl 4 ay hapis cezası ile cezalandırılmasına karar vererek, M.C. ve Ü.A.’nın tutukluluk hallerinin devamına ayrıca M.C.’nin ayrıca 25 bin lira adli para ceza ile cezalandırılmasına karar verdi.

3 sanık toplam 145 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.