Böylesi Türkiye’de bir ilk

Bolulu yerel sanatçı Ömer Öztekin, Türkiye’de bir ilke imza attı. Yere sanatçı, sosyal paylaşım sitesinden kendisi gibi sanatçılık yapan meslektaşlarına seslenerek, “Soytarılık, şakşavanlık yapmayı bırakın” diyerek, fiyat tarifesi verdi.

Böylesi Türkiye’de bir ilk
 

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’da düğünlerin, özel gecelerin ve kadın matinelerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan Bolunun yerel sanatçısı Ömer Öztekin, ünlü sanatçılara özenerek, sosyal paylaşım sitelerinden olan facebook sayfasından, meslektaşlarına, aldıkları ücretler konusunda verdi veriştirdi. Öztekin’in yaptığı bu açıklama Bolu’da, günün konusu olurken, meslektaşlarının ise yapılan bu açıklamaya nasıl bir cevap vereceği de merak konusu haline geldi.

İŞTE O ÇARPICI AÇIKLAMA

“Bolulu yerel sanatçı olarak buradan sesleniyorum değerli yerel sanatçı ve müzisyen arkadaşlar bugün doların ve altın ve düğün salonlarının fiyatlarının ayni yerde durmadığını görüyorsunuz SOYTARILIK ŞAKŞAVANLIK YAPMAYI BIRAKIN hiçbir zaman sanatçılığımı ve müzisyenliğimi ek iş olarak görmedim ve yapmıyorum emeğiminde karşılığınıda alırım 10 yıldır düğün salonlarında 80 TL ile başlayan 300 TL’ye ulaşmayan fiyatlarda çalışan açık alan düğünler sünnet ve kınalara 300 TL’den başlayan 700 TL’ye ulaşmayan komik rakamlarla giden arkadaşlara sesleniyorum SOYTARILIK ŞAKŞAVANLIK YAPMAYI BIRAKIN taban fiyatım 1000 TL ve 3000 TL kadar kına sünnet ve düğünler de sahne program yapıyorum.Yaptığınız sanatçılığınıza ve müzisyenliğinize saygınız olsun duruma bak REZİL KEPAZE .....? SADECE BOLU İLİ”

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124