BTSO, TSE EN ISO 9001 belgesini yeniledi

BTSO, TSE EN ISO 9001 belgesini yeniledi

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, kalite yönetimindeki başarısını bir kez daha kanıtladı.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Baş denetçisi Coşkun Yıldırım'ın 26 Temmuz 2023 tarihinde gerçekleştirdiği denetim sonucunda, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası'nın TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi yenilendi.

bolu-tso-dan-kalite-solen.jpg

Bu denetim süreci, kurumun hizmet verme şeklini, belgeleme işlemlerini ve genel operasyonlarını kapsadı. Kurum personeli ile yapılan görüşmeler ve kalite yönetim süreçlerinin dikkatli bir incelemesi de denetim sürecinin bir parçasıydı. Bolu Ticaret ve Sanayi Odası'nın kalite standartlarını başarıyla karşıladığı ve belgenin yenilenmesine karar verildiği belirtildi.

bolu-tso-dan-kalite-soleni.jpg

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, denetim sonuçlarıyla ilgili yaptığı açıklamada, Oda'nın üyelerine yüksek kaliteli hizmet sunmayı ve kalite standardını sürekli olarak yükseltmeyi hedeflediğini ifade etti. Alemdar, TSE Kalite belgelerinin ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon değerlendirmelerinin Oda için büyük önem taşıdığını vurguladı. Başkan Alemdar, TSE Baş Denetçisi Coşkun Yıldırım tarafından başarıyla yürütülen ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Gözetim Tetkiki sonucunda belgenin yenilendiğini belirtti. Alemdar, bu başarının arkasında yatan tüm personeli ve TSE Başdenetçisi Yıldırım'ı övgüyle anarak, başarıları için teşekkürlerini iletti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.