Bu ne tezatlık böyle!!!

Bolu Belediyesi bir taraftan güzel hizmetlerini sürdürürken diğer taraftan da büyük tezatlık içersine girmeye de devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Bolu belediye meydanına giden yolda itfaiye, ambulans ve polis araçlarının geçişleri için plastik duba dikilen ve birde uyarıcı levha konulan alan her nedense sert plastikten yapılan dubalarla kapatıldı. Tamam kapatıldı kapatılmasına ama tabelaların hala o bölgede durmasının ise hiçbir anlamı kalmadı. Çünkü, yol sert plastik dubalarla kapatılmış durumda.

Bu ne tezatlık böyle!!!

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin yılmaz tarafından 28 Ağustos 2012 yılında İzzet Baysal Caddesini araç trafiğine kapatmasının ardından sorunlar bir türlü bitmek bilmiyor. Yapılan güzel işlerin yanı sıra tezatlıklarda insanların Kaflarında soru işaretleri yaratıyor. Caddenin araç trafiğine kapatılmasının ardından cadde girişlerinin bazı bölümlerine plastikten dubalar yere monte edilerek ambulans, itfaiye ve polis araçlarının geçişleri için alanlar açıldı.

Ne var ki Bolu Belediye Meydanına Parti Sokaktan aşağıya inişte olan kısım her nedense sert plastikten yapılan dubalar konularak meydana araç girişi engellendi. Fakat ortada bir hata vardı. Giriş kapatıldı fakat hala o bölgede iki adet uyarıcı levha kaldırılmadı. Uyarıcı tabelayı gören itfaiye, ambulans veya polis aracı geçiş yapmak isterse araçlarında hasar göreceği aşikar ortaya çıkmış oldu. Belediye yetkililerinin bir an önce bu tezatlıktan dönmesini bekliyoruz. Ya tam kapatın ya da açın!!!


Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2015, 18:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
xxl
xxl - 6 yıl Önce

işiniz gücünüz kalmadı bu tip haberlerimi haber yapiyorsunuz

cengizhan cengiz
cengizhan cengiz - 6 yıl Önce

plastikten ambulans ne demek açıklarmısınız?

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124