Cadde trafiğe açılıyor

Dönemin Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından araç trafiğine kapatılan İzzet Baysal Caddesinin bir bölümü Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından araç trafiğine açılıyor.

Cadde trafiğe açılıyor

Haber: Volkan Yılmaz

3 dönem AK Partiden Bolu Belediye Başkanlığını yürüten Alaaddin Yılmaz 2012 yılında Valilik Önünden başlayan ve Süreyya Paşa Caddesine kadar olan bölümü araç trafiğine kapatmıştı. 31 Mart yerel seçimlerinde CHP’den Bolu Belediye Başkanı seçilen Tanju Özcan ise Cumhuriyet Caddesinden gelen araç trafik akışını PTT Caddesi girişinden itibaren Süreyya Paşa Caddesine kadar olan bölümü sadece halk otobüslerinin kullanması amacıyla yolu araç trafiğine önümüzdeki günlerde açıyor.

PTT Caddesi girişinden itibaren İzzet Baysal Caddesinin, Süreyya Paşa Caddesine kadar olan bölüm sarı renkle boyanma işlemleri başlatıldı. Boya ve bariyer işlemlerinin ardından bu güzergah sadece halk otobüslerinin kullanımına açılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bolulu
Bolulu - 11 ay Önce

Elim kırılsaydı o oyu vermeseydim sana. Ailemin 4 oyunu asla alamazsın bir daha. Yaptığın işler hep boş kendin gibi. Halk için ne yaptın 2 ay pankart astın suyu indirdik diye yalan haberlerle cahil insanları kandırırsın sen anca 1 kereye mahsuz indir sonra 2 ay indirdim de.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124