Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne yeni hizmet aracı

Bir aylık aranın ardından İl Genel Meclis toplantıları tekrar başladı. Toplantının ilk günün de Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne 86.000 TL ödenek dahilinde bir adet hizmet aracı satın alınmasına karar verildi.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne yeni hizmet aracı

Bir aylık aranın ardından İl Genel Meclisi toplantıları Yaşar Yüceer başkanlığında başladı. Geçtiğimiz ay sağlık sorunları ve iş yoğunluğu nedeniyle meclis üyeliğinden istifa eden Sezai Çavdar’ın yerine göreve gelen İlhan Serçe’nin de hazır bulunduğu toplantıların ilk gününde üç madde görüşülerek karara bağlandı.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne 86.000 TL ödenek dahilinde bir adet hizmet aracı satın alınmasını kararlaştıran meclis üyeleri İl Emniyet Müdürlüğüne 40.000 TL. ödenek dahilinde sepetli taşıt satın alınması talebini incelenmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havale etti. Toplantıda son olarak mülkiyeti İl Özel İdaresine ait İzzet Baysal Mahallesinde bulunan Bolu Spor Lisesi binasında bulunan 18 metrekarelik alanın kantin olarak işletilmesi veya işlettirilebilmesi için Plan ve Bütçe Komisyonu ile Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonlarından gelen raporlar ele alındı. Söz konusu yerin 5 yıl süreyle Okul Aile Birliğine verilmesinin uygun olduğu belirtilen raporlar oy birliği ile kabul edildi. Toplantılar hafta boyunca devam edecek. HABER MERKEZİ 

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2016, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124