CHP’de birlik ve beraberlik mesajı

Cumhuriyet Halk Partisinde Kurban Bayramından dolayı gerçekleşen bayramlaşmada birlik ve beraberlik dikkat çekti.

 CHP’de birlik ve beraberlik mesajı

Milletvekili Tanju Özcan’ın son dönemlerde yaptığı bazı konuşmalardan dolayı parti içerisindeki huzursuzluk yaşanan CHP’de, bayramlaşma töreni samimi bir ortamda gerçekleşti.

 

Katılımın yoğun olduğu bayramlaşma töreninde İl Başkanı Kazım Karsu, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz, Milletvekili Tanju Özcan, Belediye ve İl Genel Meclisi üyelerinin yanı sıra eski İl Başkanları da hazır bulundu.

 

Bayramlaşmaya gösterilen ilgiden memnun olduğu gözlenen İl Başkanı Kazım Karsu, partililerin bayramını kutlayarak birlik ve beraberlik mesajı verdi. 

 

 

İLÇELERİ UNUTMADILAR

 

Kurban Bayramının 2 inci günü İl Örgüt binasında partililerle bayramlaşan İl Başkanı Kazım Karsu yönetimindeki CHP teşkilatları bayramın 3 üncü gününde ilçe teşkilatlarına bayram ziyaretinde bulundular.

 

İl Başkanı Kazım Karsu yönetiminde Mudurnu İlçesini ziyaret eden CHP’liler İlçe örgütünün ardından Mudurnu’nun CHP’Lİ Belediye Başkanı Mehmet İnegöl’ü ziyaret ederek belediye çalışanlarının bayramını kutladılar.

 

Ziyarete İl Başkanı Kazım Karsu’nun yanı sıra il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Tanju Özcan’ın 34 yıl sonra CHP’den Milletvekili seçilmesindeki en önemli isim olan dönemin İl Başkanı ve üç dönem Mudurnu’da Belediye Başkanlığı yapmış olan Mehmet Karakaşoğlu’da katıldı. 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2014, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124