CHP’DEN ÇOK ANLAMLI BİR MEVLİD

CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Çetin Uç, terör olaylarından dolayı şehit olan polis ve askerlerimiz için Mevlid-i okutacaklarını açıkladı.

CHP’DEN ÇOK ANLAMLI BİR MEVLİD

Uç, yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi; CHP Merkez İlçe Örgütü olarak 11 Şubat Perşembe günü akşam namazının ardından Büyük Cami (Yıldırım Beyazıd) de terör olaylarında canlarını bu vatan için feda eden aziz şehitlerimizin ruhları için ve şuanda o bölgede canları pahasına vatanımızı koruyan silahlı kuvvetler mensuplarımızın dirliği ve can güvenliği için Kur-an’ı Kerim tilaveti ve Mevlid-i Şerif okutturacağız. Ülkemizin içerisinden geçtiği zorlu süreçte milli ve manevi değerlerimize daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Tüm Bolu halkını asker ve polislerimiz için duaya bekliyorum. Allah vatanımızın birlik ve dirliğine zeval vermesin.   HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2016, 18:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Karacasulu
Karacasulu - 5 yıl Önce

chp kuran ve mevlit okutacakmış. sakın laikliğe bir halel gelmesin. mazallah. dikkat etmek lazım.


Karacasulu'ya
Karacasulu'ya - 5 yıl Önce

ya arkadaş din sizin tekelinizde mi karacasulu? allah i̇le kul arasına giren siz, insanları bölen siz, ilk emir "oku" yu yapmayan siz, laiklik nedir anlayamayacak kadar cahil olan sizsizni. şimdi tutmuş hikaye anlatıyorsun. hadi işine bak birader, elinizden oyuncağınızımı alıyorlar?

İRFO
İRFO - 5 yıl Önce

güneydoğuda savaş var diyen genel başkaniniza haber verdinizmi

Vatandaş
Vatandaş - 5 yıl Önce

tribunlere oynamayin,siz ancak pkk lilara mevlit okutursunuz..

karacasulu
karacasulu - 5 yıl Önce

yok öyle demek istemedim.hangi dinin gereğidir bilmem ama. chp ölülerinin ardından mum yakar, alkış tutardı. yinede sorsaydınız genel merkeze. mum mu yakalım, yoksa kuran-ı kerim mi okutalım diye? hani, sonra toptan ihraç falan olursunuz.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124