Cumhuriyetin 89. Yılı, AİBÜ’de Düzenlenen Resepsiyonla Kutlandı

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 89. yılı dolayısıyla bir resepsiyon düzenledi. Cumhuriyet Resepsiyonu öncesinde Rektör Prof. Dr. Coşkun, eşi Bedia...

Cumhuriyetin 89. Yılı, AİBÜ’de Düzenlenen Resepsiyonla Kutlandı

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 89. yılı dolayısıyla bir resepsiyon düzenledi. Cumhuriyet Resepsiyonu öncesinde Rektör Prof. Dr. Coşkun, eşi Bedia Coşkun ile birlikte davetlileri karşıladı.

AİBÜ Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen resepsiyona, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven, Bolu Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Selfet Giray, AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Bahar, Prof. Dr. Akçahan Gepdiremen ve Prof. Dr. Resul Eryiğit, Jandarma Alay Komutanı Albay Cengiz Yıldız, Bolu Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Bolu Sağlık Müdürü Mahmut Arık, Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdür V. Şerafettin Çilkara, İzzet Baysal Vakfı Eğitim Koordinatörü Mustafa Yaman ve vakıf üyeleri, siyasi parti temsilcileri ile AİBÜ akademik ve idari personeli katıldı.Rektör Prof. Dr. Hayri Coşkun ve eşi Bedia Coşkun, resepsiyon boyunca konuklarla tek tek ilgilendiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124