Darbeye bir tepki de Terziler Odası'ndan

Bolu Halkı 15 Temmuz akşamı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) alçakça saldırısına karşı ilk günden itibaren Demokrasi Meydanında Milli İradeye ve Demokrasiye sahip çıkarak tuttuğu nöbetle tepkisini ortaya koyarken Sivil Toplum Kuruluşları da tepkilerini dile getiriyorlar.

Darbeye bir tepki de Terziler Odası'ndan

HABER: Ceylan BEYKOZ

AK Parti İl Başkanlığına geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunan Sivil Toplum Kuruluşları hem tepkilerini hem de desteklerini bildiriyorlar. Son olarak Bolu Terziler, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay'ı ziyaret ettiler.

Terziler Odası'na kayıtlı 550 üye adına ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Bolu Terziler, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yılmaz; "Bu hainlere karşı üyelerimizle birlikte ilk günden itibaren tepkimizi göstermek adına meydanlardayız. Ülkemizin seçilmiş ilk Cumhurbaşkanına ve seçimle gelen Hükümetine karşı yapılan bu alçakça kalkışma karşısında sonuna kadar yapılacak mücadelede yanınızda olduğumuzu belirtmek isterim" dedi.

Bolu Terziler, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yılmaz nezdinde Odaya kayıtlı tüm esnaf ve sanatkarlara verdikleri destek adına teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay da milletin hainlere durduğunu ifade etti. Doğanay; ilk günden itibaren meydanda nöbet tutan Bolu Halkının azim ve kararlılığının kendilerine güç kattığını söyledi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2016, 13:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
esnaf
esnaf - 5 yıl Önce

terziler oadası başkani mehmet yilmaz zaten fetö cülerle bi̇rli̇kteydi̇.onlarin i̇çi̇ndeydi̇.onlari destekli̇yordu.yurtdişi gezi̇leri̇ne hi̇mmeti̇ne kadar i̇şi̇n i̇çi̇ndeydi̇.bu ne şi̇mdi̇.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124