Dere geçilirken At değiştirilmez##hb_manset.gif

Dere geçilirken At değiştirilmez##hb_manset.gif

AK Partililer Atatürk Orman parkından tüm Bolu’ya mesaj göndererek 12 Haziran seçimlerinde yine 3-0 yapacaklarını söylediler.   Ak Parti Bolu Milletvekili adayları Atatürk Orman parkında basın mensuplarıyla...

AK Partililer Atatürk Orman parkından tüm Bolu’ya mesaj göndererek 12 Haziran seçimlerinde yine 3-0 yapacaklarını söylediler.

 

Ak Parti Bolu Milletvekili adayları Atatürk Orman parkında basın mensuplarıyla bir araya gelerek 12 Haziran genel seçimlerinden yüz akıyla çıkarak kazanan tarafın Adalet ve Kalkınma partisi olacağını ifade ettiler. Toplantıda ilk olarak konuşan Ak Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın AKP ailesi olarak,  2 ay süren seçim maratonunun son günlerinde seçmenlere son mesajlarını vermek üzere toplandıklarını söyledi. Sayın; “ 12 Haziran seçimleri dünyada bütün dengelerin alt üst olduğu, yeni dengelerin kurulduğu ve Türkiye’de büyük bir güç oluşturmaya başladığı bir döneme denk gelmektedir. Dünyada, başta İngiltere ve İsrail olmak üzere, Türkiye bölgesinde bir süper güç olma iradesi bu ülkelerin uykusunu kaçırmaktadır. İşte 12 Haziran seçimlerinin en can alıcı noktası da burasıdır. Türkiye üzerindeki güçlerini bu güne kadar yürüten güçler, artık bundan sonra görmüşlerdir ki AKP olduğu sürece Türkiye’yi kirli emellerine yürütemeyeceklerdir. O nedenle, yeni taşeronlar bulma hevesindedirler. Bunun doğrultusunda, hepinizin gördüğü gibi bugün AKP’nin dışındaki bütün partiler genetik olarak birbirlerine uymamakla beraber, BDP yeri geldiğinde MHP’ye yeri geldiğinde CHP’ye destek verebilmektedir. Değerli vatandaşlarım bizler çok büyük sıkıntılar çektik, kan gölüne dönmüş sokaklarda gezdik, üniversite yıllarında arabayla arkamızdan gelip de bizi vuracaklar endişesiyle yürüdük sokaklarda. Eğer siz şeker olmadığı için kuru üzümle çay içildiği, ekmeğin karne ile verildiği o karanlık günlere dönmek istemiyorsanız, eğer sizler bugün ucuz mazot vereceğim diyen partilerin iktidarlığında mazotun parayla bile verilemediği günlere dönmek istemiyorsanız 12 Haziranda AKP’ye oy vereceksiniz. Eğer bu cennet vatanda, türküyle-kürtüyle, lazıyla-çerkeziyle herkesin kardeşçe yaşayacağı bir ülke istiyorsanız, eğer bölgesinin tek iktidarı olan bir ülkede yaşamak istiyorsanız, ben inanıyorum ki AKP’ye oy vereceksiniz. İnşallah yine 3-0 yapacağız.”dedi.

 

Bolu halkına güveniyoruz

Ak Parti Bolu milletvekili adayı Fatih Metin Bolu halkının 9 yılda yapılanlara bakarak doğruyu göreceğine emin olduğunu söyleyerek; “Bu dönemde de 13 Hazirandan sonra da sizlerin desteği ile bu hizmete talip olduğumuzu bir kez daha söylemek istiyorum. Bu seçimlerin herkese hayırlı olmasını niyaz ediyorum.”dedi. Metin bir vatandaşın kendisine gönderdiği şiiri okuyarak sözlerini tamamladı. Daha sonra konuşan AK Parti Milletvekili adayı Fehmi Küpçü ise “Biz bu yola çıkarken, samimi olarak çıkılan bu yolda, nasibimiz şerefimizce olsun demiştik. Yine bu yola çıkarken Bismillah demiştik. Başbakanımızın tabiriyle, bu yol ince uzun ve zahmetli bir yol AKP 2002’den 2011 yılına kadar, Anadolu’nun ve insanının bir hayat hikâyesini özetliyor. Partimiz malzemeden çalan bir zihniyet hiç olmadı. Milletinden aldığını milletine vermeye çalıştı. Eminiz ki vatandaşımız AKP’nin yaptıklarını göze alarak oy kullanacaktır. İnşallah 13 Haziranda herkes için hayırlı olur.”dedi.

 

“Ben değil Biz’ diyerek yola çıktık”

Son olarak konuşan Ak Parti Bolu milletvekili adayı Ali Ercoşkun ise “Bu yolda çok önemli bir dönüm noktasındayız. 12 Haziranda tüm vatandaşlarımız bir tercih kullanmak zorunda. AKP olarak biz bu aziz ülkeye ‘Ben değil Biz’ diyerek yola çıktık. Bugüne kadar bu hizmet kervanına katkı ve destek vermiş arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. AKP ile millet kendi gücünü, hak ettiği hizmeti görmeye başladı. Bugüne kadar birçok bakan, başbakan geldi, onlara da teşekkür ediyoruz. Fakat bu millet bilmez anlamaz mantığını AKP değiştirdi. Biz sizlerin içerisinden çıktık ve bunu da yansıtmaya çalıştık. Tabi eksiklerimiz var yok değil. Milletimizi hak ettiği noktaya getirmek için çalışıyoruz. Yeni hizmetler olabilmek içinde hazırız. Allah yar ve yardımcımız olsun “diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.