Durak; “Kayıkçı kavgasını bırakın Bolu’nun sorunlarıyla ilgilenin”

Durak; “Kayıkçı kavgasını bırakın Bolu’nun sorunlarıyla ilgilenin”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı İlhan Durak, son günlerde ilimizdeki siyasilerin birbirlerine karşı kullandıkları ağır ifadeler ve hakaretleri eleştirerek, Belediye Başkanı Tanju Özcan ve diğer siyasileri Bolu’ya hizmet etmeye davet etti.

Haber: Ceylan Beykoz

MHP İl Başkanı Durak, yaptığı açıklamada MHP olarak başlatmış oldukları “Bolu’ya Sahip Çıkıyorum” anketinde vatandaşların dile getirdiği sorunları hatırlatarak; ‘vatandaşlar size birbirinize hakaret, küfür edin diye oy vermedi, hizmet edin diye oy verdi” cümlelerini kullandı.

KAMUOYUNU MEŞGUL ETMEYİN!

Bolu’nun bir çok sorunun çözüm beklediğini vurgulayan MHP İl Başkanı İlhan Durak; “Üzülerek söylüyorum ki, Bolu’nun bir çok sorunu çözüm beklerken Belediye Başkanı Tanju Özcan ve bazı siyasiler bu sorunlarla ilgilenmek yerine birbirlerine hakaretler, küfürler ederek kamuoyunu meşgul etmektedir. Birbirlerine yolsuzluk, usulsüzlük iddialarıyla saldıran bu arkadaşlara söyleyeceğim şudur. Birbiriniz hakkında söyledikleriniz konusunda her ikinizde haklısın. Lakin bizim Bolu olarak bunlarla uğraşarak, ilgilenerek kaybedecek vaktimiz yoktur. Çekilin bir kenara birbirinize ne diyorsanız deyin. Ama kamuoyunu meşgul etmeyin” dedi.

DERT BİR DEĞİL ELVAN ELVAN

MHP olarak başlattıkları “Bolu’ya Sahip Çıkıyorum” projesini hatırlatan İlhan Durak; “Bolu’ya Sahip Çıkıyorum’ projesi kapsamında birçok vatandaşımız yaşadığı sorunları bizlerle paylaşıyor. Ve görüyoruz ki, dert bir değil elvan elvan. Vatandaşlarımızın; işi çöp toplama, kötü koku, pis ve düzensiz çevre koşulları, bitmeyen yol, kaldırım, elektrik, doğalgaz ve su hattı tamiri ve alt yapı çalışmaları, aşırı kireçli ve sürekli kesintiye uğrayan şebeke suyu sorunları, kentsel dönüşüm ve adil olmayan 18. Madde uygulamaları gibi bir çok konuda şikayetleri var. Biz bu şikayetleri dikkatle inceleyip MHP olarak elimizden geldiğince düzeltmeye, vatandaşlarımıza çare olmaya çalışıyoruz. İnşallah bundan sonrada Bolu’nun ve kıymetli vatandaşlarımızın hak ettiği yaşam seviyesine ulaşması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.