Düzce'ye 170 Milyon TL'lik Yatırım SEDAŞ İle Geliyor

Düzce'ye 170 Milyon TL'lik Yatırım SEDAŞ İle Geliyor

Düzce'ye 170 milyon TL'lik yatırım haberinde SEDAŞ'ın altyapı güçlendirme çalışmalarını keşfedin. Elektrik altyapısının modernizasyonu için büyük adımlar atılıyor.

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), Düzce'de büyük bir dönüşümün kapılarını aralıyor. 170 milyon TL kaynak ayırarak gerçekleştirdiği yatırım ve bakım çalışmalarıyla, Düzce'nin elektrik altyapısını güçlendirmeye kararlı. SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz, bu büyük hamlenin yıl sonuna kadar tamamlanacağını müjdeledi.
buyuk-yatirim-geliyor-2.jpg

DÜZCE'Yİ AYDINLATMAK İÇİN YOLA ÇIKIYORLAR

Düzce, 3.8 milyon nüfusa hizmet veren SEDAŞ'ın hizmet alanı içinde bulunuyor ve bu bölgedeki elektrik ihtiyaçlarına yönelik önemli bir yatırım hamlesi yapılıyor. Program dahilinde, kapasite artırımı, şebeke yenileme ve yeraltı çalışmalarının tamamlanması gibi projeler yer alıyor.

Toplam değeri 170 milyon TL olan bu yatırımlar, Düzce'nin enerji altyapısını güçlendirmeyi hedefliyor.
buyuk-yatirim-geliyor-3.jpg

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİKLERİ ARASINDA

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz, yatırım projelerinin kentteki mevcut ihtiyaçlara göre şekillendirildiğini belirtti. Odyakmaz, "Altyapı, bakım, yenileme ve onarım çalışmalarımıza Düzce bölgemizde aralıksız şekilde devam ediyoruz.

Katma değerli yatırım planlarımızla müşteri memnuniyetini her geçen gün artırarak, operasyonel faaliyetlerimizi daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz" dedi.
buyuk-yatirim-geliyor-4.jpg

DÜZCE'NİN ENERJİ ALTYAPISI GÜÇLENİYOR

SEDAŞ'ın saha ekipleri, Düzce genelinde yoğun bir çalışma yürütüyor. Bu çalışmaların bir parçası olarak, 300 kilometreyi aşkın kablo-iletken çekimi ve 6 bin direk montajı gerçekleştirildi.

Yıl sonuna kadar köyler dahil olmak üzere 16 beton köşk tipi trafo ve 72 direk tipi trafo tesisinin devreye alınması planlanıyor. Ekip, iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini de öncelikli olarak ele alarak, şebeke yenileme, yeni alternatif şebeke tesisi, kapasite artışı ve hatlarda güvenlik mesafesi düzenlemesi gibi çalışmalara odaklanıyor.
buyuk-yatirim-geliyor-5.jpg

PLANLI KESİNTİLER GÜVENLİĞİ SAĞLIYOR

Enerji hizmetinin kesintisiz sağlanabilmesi ve artan enerji talebinin karşılanabilmesi adına planlı kesintilere başvuruluyor. Bu kesintiler, hatlardaki enerjinin önceden belirtilen süre içinde devre dışı bırakılmasıyla gerçekleşiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.