En ucuz devlet yurtları TDV yurtları

En ucuz devlet yurtları TDV yurtları

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), üniversite öğrencilerine modern, konforlu ve donanımlı yurtlarla 2023-2024 eğitim-öğretim yılında ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Vakfın, Türkiye genelinde toplamda 53 yurtta 12 bin 128 öğrenciyi kapasitesi bulunuyor.

TDV'nin bu büyük projesi hakkında açıklamalarda bulunan Genel Müdür İzani Turan, yurtların sadece barınma hizmeti sunmakla kalmayıp, öğrencilerin sosyal, kültürel ve akademik gelişimlerine katkı sağlamayı amaçladığını belirtti. Turan, "Vakfımızın yurtları, gençlerimizin hem fiziki hem de ruhsal ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. Tecrübeli kadromuzla, öğrencilere ders çalışma salonlarından spor alanlarına, kütüphaneden kantinlere kadar birçok olanak sunuyoruz." dedi.

turkiye-diyanet-vakfi-yurtlarina-kayitlar-basladi-6.jpg

TDV'nin sunduğu bu imkanların yanı sıra öğrencilere yönelik kurslar, atölye çalışmaları, manevi programlar ve spor faaliyetleri gibi çeşitli aktivitelerle gençlerin bütünsel gelişimlerine destek olduğu bilgisi de paylaşıldı.

turkiye-diyanet-vakfi-yurtlarina-kayitlar-basladi-4.jpg

Öğrencilere yönelik bu muazzam hizmetin detayları ve ön kayıt için "www.tdvyurt.com.tr" adresi ziyaretçilerini bekliyor. TDV'nin eşsiz yurt projeleri, kaliteyi ekonomik fiyatlarla birleştirerek, öğrencilerin eğitim hayatlarına katkıda bulunmayı sürdürüyor.

turkiye-diyanet-vakfi-yurtlarina-kayitlar-basladi-1.jpgturkiye-diyanet-vakfi-yurtlarina-kayitlar-basladi-2.jpgturkiye-diyanet-vakfi-yurtlarina-kayitlar-basladi-3.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.