Ercoşkun vahşi cinayeti kınadı, faillere lanet yağdırdı

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Bolu'da 21 gün önce kaybolan 30 yaşındaki zihinsel engelli Erhan Gümüş'ü öldüren katil zanlılarına lanet yağdırdı. AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun, "Engelli kardeşimiz Erhan Gümüş'ün ölümüne yol açan vahşi cinayeti kınıyor, cinayetin faillerini lanetliyorum. Kamuoyu vicdanının dikkatle yoğunlaşacağı ve faillerin hesap vereceği yargı sürecine güveniyorum" dedi.

Ercoşkun vahşi cinayeti kınadı, faillere lanet yağdırdı

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Bolu'yu yasa boğan cinayetin ardından açıklamada bulundu. 30 yaşında ki zihinsel engelli Erhan Gümüş’ün vahşi bir cinayete kurban edilişini üzüntüyle öğrendiğini belirten Ercoşkun, "Bu vahşeti lanetliyor, nefretle kınıyoruz. Erhan Gümüş'e Allah'tan rahmet diliyor, başta ailesi olmak üzere tüm yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum" dedi.

"FAİLLERİN HESABA ÇEKİLECEKLERİ YARGI SÜRECİNE GÜVENİYORUM"

Vahşi cinayeti gerçekleştiren faillerin insanlıkla alakalarının bulunmadığını savunan Ercoşkun, "Cenabı Hak bir daha bizlere bu tür olayları yaşatmasın, diye dua ediyoruz. Kamuoyu vicdanının dikkatle yoğunlaşacağı ve faillerin hesap vereceği yargı sürecine güveniyorum. Bu tür olayların bir kez daha yaşanmaması için alınması gereken ne önlemler varsa, bunları muhakkak başta Valimiz olmak üzere, emniyet teşkilatımız yeni baştan değerlendiriyorlar. Bizlerde üzerimize düşen vazifelerimizi gerçekleştirmek üzere gayret edeceğiz" şunları söyledi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2016, 18:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124