Fatih METİN İş Dünyası İle Bir Araya Geldi

Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, çeşitli temaslar için geldiği İlimizde Ticaret ve Sanayi Odası’na da bir ziyarette bulunarak iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi.

Fatih METİN İş Dünyası İle Bir Araya Geldi
Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın da katılımıyla Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’na yaptığı ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Meclis Başkanı Gökhan Yaman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Özkoparan ve Lebibe Özçağlar, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakkı Fidan ve Ercan Albayrak, Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri, MARKA Bolu Yatırım Destek Ofisi uzmanları ile bir araya gelerek gündemdeki hususlar üzerine görüş alışverişinde bulundu.

“İŞ DÜNYAMIZ AÇISINDAN SON DERECE ÖNEMLİ BİR KAZANIMDIR”

Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin’i Bolu iş dünyasının kalbi Ticaret ve Sanayi Odası’nda konuk etmekten dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden TSO Başkanı Türker Ateş, “İş dünyasını birinci derecede ve doğrudan ilgilendiren Bakanlıkların başında gelen Ekonomi Bakanlığı’nda Bakan Yardımcısı olarak göreve başlaması iş dünyamız açısından son derece önemli bir kazanımdır. Bu süreçte kendilerinin bilgi, birikim ve desteğinden azami düzeyde istifade etmeye çalışacağız. Sağlamış olduğumuz bu sinerjiyi, yerelden merkezi yönetime uzanan verimli bir işbirliğine dönüştürerek iş dünyamız açısından faydalı sonuçlara çevirme gayreti içinde olacağız. Kendilerine başarılar diliyoruz ve Bolu iş dünyası olarak kendi üzerimize düşen tüm görev ve sorumluluklarımızla bu sürecin aktif aktörlerinden birisi olmaya hazırız” dedi.

“ŞUANDA NEZAKET ZİYARETİ AMACIYLA BURADAYIZ”

Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin ise, “Şuanda nezaket ziyareti amacıyla buradayız. Önümüzdeki süreçte birlikte yoğun bir çalışma temposu içine gireceğiz. Bolu ekonomisi ile ilgili başka çalışmalarımız da olacak. Bolu ekonomisini detaylı biçimde masaya yatırıp şehrimizin ekonomisini daha fazla geliştirmek, kalkındırmak için ileriye yönelik yapılması gerekenler ile ilgili hep birlikte görüş alışverişinde bulunacağız.” ifadelerinde bulundu. Ziyarette ilin gündemindeki genel ekonomik hususların yanı sıra, 64. Hükümetin programında da yer alan TKDK hibe desteklerinin 81 ile yayılması, ihtisas gümrüğü faaliyetlerinde ihtiyaç duyulan laboratuvar akreditasyonları gibi konularda bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu. HABER MERKEZİ 

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2016, 18:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
hikmet
hikmet - 5 yıl Önce

sakın normal vatandaşla buluşmayın zten seçim zmnı yalakalığınızı yaparsınız ondan sonra zenginlerle iş dünyasıyla lay lay lom

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124