Genç Hekimlere Mezuniyet Yemeği

Bolu-Düzce Tabip Odası Yönetim Kurulu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2015-2016 yılında mezun olan genç hekimlere mezuniyet yemeği düzenledi. Yemeğe Bolu Vali Yardımcıları Muammer Sönmez, ve Hakkı Loğoğlu, Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Mahmut Arık, İl Sağlık Müdürü Dr. Şerife Koçyiğit, İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Üyesi Fatih Yamaner Tabip Odası Başkanı Doç. Dr. Fatih Demircioğlu, Tabip Odası Genel Sekreteri Doç. Dr. Aytekin Alçelik ve yönetim kurulu üyeleri ,İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Fatma Hatun Hastanesi ve Çağsu Hastanesi yetkilileri ile mezun olan genç hekimlerin katıldı.

Genç Hekimlere Mezuniyet Yemeği

HABER: AYSUN BEYKOZ

Tabip Odası başkanı Doç. Dr. Fatih Demircioğlu bu yıl ilkini yaptıkları mezuniyet yemeğini gelenekselleştirmeyi ve her yıl aramıza yeni katılan genç meslektaşlarımıza aramıza hoş geldiniz demeyi düşündüklerini ifade etti. Demircoğlu ayrıca Genç hekimlere bundan sonraki meslek yaşantılarında başarı diledi. Bolu Vali Yardımcısı Muammer Sönmez ve İl Sağlık Müdürü Mahmut Arık’ta genç hekimlere yaşadıkları tecrübeler hakkında bilgi verirken, bundan sonraki meslek yaşantılarında başarılar dilediler.

Gecenin sonunda Tıp Fakültesinde dereceye giren genç hekimlerden Dr. Ayşe Yılmaz, Dr. Caner Kaya ve Dr. Candan Keklik’e Yamaner Kuyumculuk adına Fatih Yamaner tarafından hediyeleri takdim edildi. Ayrıca Tabip Odası Başkanı Doç. Dr. Fatih Demircioğlu ve Genel Sekreter Aytekin Alçelik’in hediyeleri kura ile belirlenen şanslı genç hekimlere verildi. Gece iftar yemeği ile son buldu. 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2016, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124