Gençler Siber Güvenlik Yaz Kampında Yeteneklerini Geliştirdi

Gençler Siber Güvenlik Yaz Kampında Yeteneklerini Geliştirdi

Siber Güvenlik Yaz Kampı Gençlerin İlgisiyle Son Buldu: Düzce Üniversitesi, Düzce Teknopark ve Yönsis Bilgisayar iş birliğinde düzenlenen etkinlikte gençlere İleri Ağ Teknolojileri, Güvenlik Duvarı Yönetimi gibi eğitimler verildi.

Düzce Üniversitesi, Düzce Teknopark ve Yönsis Bilgisayar iş birliğiyle düzenlenen Siber Güvenlik Yaz Kampı gençler arasında büyük ilgi gördü. 5 gün süren etkinlik boyunca katılımcılara İleri Ağ Teknolojileri ve Ağ Güvenliği, Güvenlik Duvarı Yönetimi, Siber Saldırı ve Savunma Yöntemleri, Bilgi Güvenliğine Giriş (BGYS) ve Siber Güvenlikte Etik Hacker eğitimleri verildi.

Kampta, katılımcılar siber güvenlik alanında temel yetenekleri kazanmanın yanı sıra, güncel tehditler ve savunma stratejileri hakkında da bilgi sahibi oldular. Eğitimler, konunun uzmanları tarafından interaktif bir şekilde sunuldu ve katılımcıların pratiğe dökerek öğrenmelerine fırsat tanındı.

Gençler, farklı alanlarda uzmanlaşarak siber güvenlik konusundaki bilinçlerini artırdı. Kampta kazanılan bilgi ve beceriler, katılımcıların dijital dünyada güvenli ve bilinçli bir şekilde hareket etmelerine katkı sağlayacak.

Siber Güvenlik Yaz Kampı, gençlerin ilgisi ve enerjisiyle dolu bir şekilde sona erdi. Katılımcılar, etkinliğin sonunda toplu bir fotoğraf çekimiyle bu deneyimi ölümsüzleştirdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.