GÖYNÜK BELEDİYESİNİ AYAKTA ALKIŞLIYORUZ

Kötü hava koşulları nedeniyle zor durumda olan sokak hayvanlarına Göynük Belediyesi sahip çıktı. Belediye veterinerlik biriminin özel çalışması sonucu sokak hayvanlarının açlık sorunu yaşamaması sağlandı.

GÖYNÜK BELEDİYESİNİ AYAKTA ALKIŞLIYORUZ

Belirli aralıklarla sokak hayvanları için Göynük Belediyesince hazırlanan beslenme alanlarına ve sokak hayvanlarının en yoğun olduğu noktalara bırakılan yiyecekler ile sokak hayvanlarının açlık çekmesi önleniyor. Durumu sağlıksız görünen sokak hayvanlarına müdahale eden Göynük Belediyesi veterinerlik hizmetleri biriminin elemanları hasta hayvanları da tedavi ediyor.Belediyenin sokak hayvanlarının kış mevsimini rahat bir şekilde geçirmeleri için hayata geçirdiği bu proje, yaz aylarında olduğu gibi soğuk kış mevsimi süresince de devam edecek.  

Konuya ilişkin olarak açıklamalarda bulunan Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, “İlçemizde bulunan sokak hayvanlarının refahı için başlattığımız proje ile onların da birer can taşıdığının bilinciyle hareket ediyoruz. Görev alan personele teşekkür ediyorum” dedi.

Birleşik Medya Ajans (BMA)

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2017, 15:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
metin tokatlı
metin tokatlı - 5 yıl Önce

başta başkanımız olmak kaydıyla ,sokak hayvanlarına göstermiş oldugunuz yakın ilgilerinizden dolayı herkesi ayrı ayrı tebrik ediyorum,keşke hepimiz en az sizlere kadar duyarlı olabisek allah herkesden razı olur inşallah.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124