Göynük’ün En Önemli Yolları Yenileniyor…

Göynük’e Ulaşım Daha Sağlıklı ve Daha Güvenli Olacak.

Göynük’ün En Önemli Yolları Yenileniyor…
 Karayolu ulaşımında sıkıntılara neden olan Taraklı-Göynük-Nallıhan karayollarında yol asfaltlama çalışmalarına başladı. Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, “Müjdesini vermiştik. Sözümüzü tutuyoruz” dedi. Çalışmalar kapsamında Taraklı-Göynük-Nallıhan karayolunda mevcut asfalt sökülerek zemin yeni asfalt atımına uygun hale getiriliyor. Söz konusu karayolunda yapılacak asfaltlama ve yenileme çalışmalarının ardından ulaşımın daha güvenli ve sağlıklı bir hale gelmesi sağlanacak. Taraklı-Göynük-Nallıhan karayolunda başlanılan yol asfaltlama çalışmaları yılsonuna kadar tamamlanacak.

 

Kazan: Müjdesini vermiştik. Sözümüzü tutuyoruz…

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, çalışmaların Taraklı ilçe sınırında başladığını ifade ederek, “Geçtiğimiz günlerde düzenlemiş olduğumuz Halk Toplantısında yaptığımız açıklamada Taraklı-Göynük, Göynük-Nallıhan karayolunda hava şartlarının uygun olması durumunda önümüzdeki günlerde çalışmaların başlanılacağının müjdesini vermiştik. Bu güzergâhta yapılacak çalışmaların planlanması geçtiğimiz aylarda tamamlanmasına rağmen, hava koşullarının uygun olmaması nedeniyle ertelenen çalışmalara bugün itibariyle Taraklı ilçe sınırından başlanılmıştır. Başta AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, AK Parti Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar, İl Genel Meclis Üyeleri Mümtaz Altınbaş ve Sami Metin olmak üzere AK Parti İl ve İlçe teşkilatına ve çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2013, 22:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
gürel ilter
gürel ilter - 8 yıl Önce

il yolu yapıldıktan sonra gerekli yer ve kişilere teşekkür edilse daha iyi olur düşüncesindeyim.herhalde bolunun göynük dye bir içesi olduğu hatırlanır.göstermelik bir iki araçla bu işler bitmez.

göynüklü
göynüklü - 8 yıl Önce

bakalım ne zaman bitecek

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124