Gözler yanılır damak asla

Gözler yanılır damak asla

Hizmet hayatına sağlıklı ürünler ile başlayan Şebit Gözleme evi aynı lezzetle hizmet vermeye devam ediyor. Şebit Gözleme evi sahiplerinden Mustafa Acet ""Bizim işletmemizden doymadan çıkmak yoktur” dedi. Geçtiğimiz...

Hizmet hayatına sağlıklı ürünler ile başlayan Şebit Gözleme evi aynı lezzetle hizmet vermeye devam ediyor. Şebit Gözleme evi sahiplerinden Mustafa Acet ""Bizim işletmemizden doymadan çıkmak yoktur” dedi.

Geçtiğimiz yıl, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz,  BTSO Başkanı Emin Semercioğlu,  Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı'nın, oda başkanlarının, daire müdürlerinin katıldığı görkemli bir törenle açılışı yapılan Şebit gözleme evi Yörük Gözlemeyi, Bolu'da ilk kez yapılan kayseri mantısını ve Bolunun meşhur etli mantısının sunumunu yapmaya devam ediyor. Sağlıklı ürünleri, damak tadında sunmanın ayrıcalık olduğunu ifade eden Mustafa Acet “reklamın en iyisi  lezzeti sunmaktır.Lezzetli ürünü en iyi şekilde sunduğunuzda reklamınızı yapmış olursunuz. Tabiî ki reklam bir araçtır. Lezzeti en iyi şekilde sunmayı hedef edindik “ biçiminde konuştu. Fiyatlarının herkesin bütçesine göre olduğunu da dikkat çeken Acet; “19 Mayıs 2010 tarihinde açılan işletmemizde amacımız bolumuzda yaşayan tüm güzide insanlarına hizmet etmektir, Birinci yılını dolduran Şebit Gözleme ve Mantı evi bu yılda en güzel şekilde farklı tatlarla ve ikramlarla sunum yapıyor. Her gıda üreten ve satışa sunan müesseselerin bulundurması gereken " Hijyen ve Sanitasyon belgesi" ne sahip olan işletmemiz her ürünü güvenilir şekilde Bolu Halkına sunmaktadır “ şeklinde konuştu. Tabaklar Mahallesi Börekçiler sokakta,  Şebit Restaurant Cafe olarak farklı bir konseptle hizmet verdiklerinin altını çizen Acet; “Katkı maddeli ürünlerde lezzet olmayacağının bilinmesini isteriz. Ucuz ürünlerin lezzet ve kaliteli olmadığı sadece para kazanmak için sürüm yapıldığı unutulmamalı. ŞEBİT Gözleme ve Mantı Evi doğalgazla ısınmanın  gerçekleştiği, sıcak havada klima ile serin ortam sağlanan bir yer. Her şeyiyle doğal ortamda 60 kişiye hatta 70 kişiye bile  hizmet verebiliyoruz. Paket servis hizmeti  yanı sıra, Nişan, Kına, Sünnet Düğünü ve Mevlit'i şerif  sonrası ikram için toplu gözleme siparişi sunumu yapmaktayız. “diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.