Güler misin? Ağlar mısın?##hb_manset.gif

AİBÜ Tıp fakültesinde gerçekleşen operasyonda böbrek üstü bezindeki kitle yerine sağlam olan böbreğinin alındığını iddia eden Emel Sezen şimdi hakkını hukuki yollarla aramaya hazırlanıyor.   Bilgisayar...

Güler misin? Ağlar mısın?##hb_manset.gif

AİBÜ Tıp fakültesinde gerçekleşen operasyonda böbrek üstü bezindeki kitle yerine sağlam olan böbreğinin alındığını iddia eden Emel Sezen şimdi hakkını hukuki yollarla aramaya hazırlanıyor.

 

Bilgisayar sektöründe hizmet veren bir işletmenin sahibi olan Emel Sezen karın ağrısı şikâyeti nedeniyle Köroğlu Devlet Hastanesi’ne gitti. Sezen, yapılan tahliller sonucu sol tarafındaki böbrek üstü bezinde 6-7 cm büyüklüğünde bir kitle olduğunu öğrendi. Operasyonun Ankara ve İstanbul gibi kentlerde bulunan hastanelerde yapılması yönündeki tavsiyelere rağmen bu tip ameliyatların yapıldığını öğrendiği AİBÜ Tıp fakültesinde karar kılan Sezen Ameliyata girmeden bir gün önce böbrek üstündeki bezlerde bulunan kitlenin kanama yaptığını ve böbreği sardığını gerekirse böbreğinin de alınabileceğini öğrendi. Sağlığına kavuşmak için gerekli olan kâğıtları imzaladığını söyleyen Sezen ameliyat sonrasında 2 ay geçmesine rağmen ağrılarının devam etmesi üzerine devlet hastanesine giderek gerekli kontrollerini yaptırdı. Yapılan kontrollerde böbreklerinde bir sorunun olmadığını, böbrek üstü bezinde 6-7 cm büyüklüğünde bir kitle’nin halen var olduğunu sorununda buradan kaynaklandığını öğrenen Emel Sezen kelimenin tam anlamıyla büyük bir şok yaşadı. Sol tarafındaki böbrek üstü bezindeki 6-7 cm büyüklüğünde ki kitlenin niye alınmadığı yönündeki sorusuna gerçekçi bir yanıt alamayan Sezen şimdi hakkını hukuki yollarla aramaya hazırlanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124