Günlük Burç: 24 Mart 2023

Günlük Burç: 24 Mart 2023

24 Mart 2023 tarihinde burçlar ne yaşayacak? Ünlü astrologlara göre bugün güneş ve gezegenler sizi nasıl etkileyecek? İşte 12 burcun günlük yorumu..

Koç: 20 Mart - 20 Nisan

Kişisel: Ufukta daha iyi şeyler belirmek üzere, bu gün Koç burcu için bir değişim günü olabilir. Günün burçları, aşk hayatınızla ilgili iyimserlik, iyi enerji ve coşku dolu.

Seyahat: Evinizden uzakta, doğal güzelliklerle dolu manevi bir sığınağı ziyaret edebilirsiniz.

Para: Bugün şans eseri herhangi bir aksilikten kaçınılacak. Bayan şans sana sihirli lambayla gülümsüyor. Dualarınız sihirli bir şekilde cevaplanacak.

Kariyer: Bir tatmin duygusu, mali durumunuz açısından bu günü iyi bir güne çevirebilir. Beklentiler yüksek, savaşçı ruhunuz devreye girecek ve özveri uzun süredir ertelenen özlemlere ulaşılmasını sağlayabilir.

Sağlık: Kondisyonunuz bugün beklenenden daha düşük olabilir, sağlığınızla ilgilenirken daha düşünceli olun. Gün boyunca enerjinizi koruyun ve vücudunuzun karşı koyabilmesi için daha sağlıklı yemekler yemeye çalışın.

Duygular: Bugün, hoşlandığınız kişiye duygularınızı ve duygularınızı net ve açık bir şekilde ifade etme günü. Senin için güzel bir gün olacak.

Boğa: 20 Nisan - 21 Mayıs

Kişisel: Partneriniz, ilişkinizde bir şeylerin pek iyi gitmediğini biliyor. Bunun için savaşmaya değip değmeyeceğine karar verecek olan sizsiniz. Tek burçlar, çarpıcı bir İkizler tarafından büyülenecek.

Seyahat: Seyahat etmek çok yorucu olabilir, bu yüzden çıkmak üzere olduğunuz seyahat için zihinsel olarak hazır olduğunuzdan emin olun.

Para: 32 ve 8 sayıları bugün size bol şans getirecek. Ancak, kumar şu an için akıllıca bir fikir değil.

Kariyer: Paranızla biraz daha sorumlu olun. Hayatta denge çok önemlidir. Özellikle finans söz konusu olduğunda. Bir iş arkadaşınız bugün size meydan okumaya çalışacak.

Sağlık: Herhangi bir akıl hastalığınız varsa veya aktif olarak depresyon veya anksiyete ile mücadele ediyorsanız, o zaman bugün terapistinizden randevu almak için iyi bir gün olabilir.

Duygular: Kendiniz ve yaptığınız her şey hakkında iyi hissediyorsunuz. Kendine fazla güvenme çünkü işler her zaman tersine dönebilir. Alçakgönüllü ve minnettar olun.

İkizler: 21 Mayıs - 21 Haziran

Kişisel: Aşk hayatınız hakkında başkalarının fikirlerinin sizin düşüncelerinizi ele geçirmesine izin vermeyin. Kendi içinize bakın ve ne istiyorsanız onu yapın ve sizin için doğru olanı yapın.

Seyahat: Bu hafta fazla rezervasyon yapmayın, aksi takdirde yolculuk için beklediğinizden çok daha fazla zaman harcarsınız.

Para: Şans, şans ve keşkelerin hepsi hayatın bir parçası.

Kariyer: Size yardım etmesi için ofisinizdeki birine güvenin. Herkes etrafındakilerden bir şeyler öğrenebilir ve yeni beceriler kariyerinizi ilerletebilir.

Sağlık: Yönetici gezegeniniz Merkür geri hareketteyken, kendinizi her yerde hissediyor olabilirsiniz. Kendinizi çok fazla zorlamayın ve gerektiğinde yeterince dinlenin.

Duygular: Bugün mutlu hissetmiyorsanız, kendinizi mutlu olmaya zorlamayın. Kötü günler geçirmek sorun değil

Yengeç: 21 Haziran - 22 Temmuz

Kişisel: Bağlılık ve sıkı çalışma, ilişkilerde harika sonuçlar getirebilir, aslında aşk ilişkiniz, Yengeç'in şu anda can attığı ve geliştiği tüm temel bileşenlere sahiptir.

Seyahat: İşle ilgili konferanslar için seyahat tercih edilir.

Para: Gruplara liderlik etme ve büyük etkinlikler düzenleme konusunda şanslısınız.

Kariyer: Her şey ölçülü olmak, dikkatli olmak ve sınırlamaların ne olduğunu ve onlara içerlemek yerine onlarla nasıl çalışılacağını öğrenmekle ilgilidir.

Sağlık: Diyet ve sağlık açısından sonuçlar yavaş gelir, ancak iyi bir strateji seçtiyseniz buna bağlı kalmalısınız çünkü bu yılki sonuçlar daha uzun süreli olabilir.

Duygular: Küçük bütçeler ve çok az maddi zenginlik ile basit hayatlar yaşayan Yengeçler, bu dönemde çok mutlu olabilirler çünkü mutluluk tamamen basitlikle ilgilidir ve paranın satın alabileceği süslü şeyler değildir.

Aslan: 22 Temmuz - 23 Ağustos

Kişisel: Aramanızın sonu yokmuş gibi hissedebilirsiniz, pozitif kalın, kendinizi coşkulu insanlarla çevreleyin, Aslan burcunuz size yeni şeyler denemenizi tavsiye ediyor. Uzun süreli ilişkiler test edilir, ancak ne kadar istikrarlı olurlarsa, engelleri aşmak o kadar kolay olur.

Seyahat: Aniden, sizin için önemli olan insanlarla bir yere seyahat etmeniz gerekebilir. Yolculuk başarılı olacak.

Para: Uzun zamandır heyecanla beklediğiniz güzel bir haber gelebilir.

Kariyer: Bugün parasal açıdan sürpriz kazançlar beklemeyin, harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Kararlarınızı Leo'nun kanıtlanmış sezgisine dayandırın ve bu günü hiçbir finansal sorun yaşamadan geçirmelisiniz.

Sağlık: Bir süredir sizde devam eden bir rahatsızlıkla uyanabilirsiniz. Sabah rutininizden sonra kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlamalısınız ve gün boyunca hiçbir engel aşılmaz değildir.

Duygular: Bugün duygusal olarak dengeli ve mutlu hissedeceksiniz. Olumlu tavrınız, sizin ve başkaları için işleri kolaylaştıracak.

Başak: 23 Ağustos- 23 Eylül

Kişisel: Aramanızın sonu yokmuş gibi hissedebilirsiniz, pozitif kalın, kendinizi coşkulu insanlarla çevreleyin, Başak burcunuz size yeni şeyler denemenizi tavsiye ediyor. Uzun süreli ilişkiler test edilir, ancak ne kadar istikrarlı olurlarsa, engelleri aşmak o kadar kolay olur.

Seyahat: Bugün resmi geziler için uygun. Başarılı bir seyahat planınız olacak.

Para: Uzun zamandır heyecanla beklediğiniz güzel bir haber gelebilir.

Kariyer: Dikkat, bugün için yıldız falının tavsiyesidir, alakasız harcamaları kısın ve gerçek olamayacak kadar iyi görünen anlaşmaları dikkate alın. Finansal konular söz konusu olduğunda sağduyu Başak burcunun her zaman güçlü bir özelliği olmayabilir, ancak kontrolü ele almalı ve güçlü kalmalısınız, daha iyi günler yakında.

Sağlık: Sağlık durumunuz doğru yönde ilerliyor, bu şekilde yönlendirmeye devam edin, biraz çaba gerektiriyor ama ödüller gelecek. Olumlu etkiler Başak burcunun yerlileri tarafından hissedilmelidir, gücünüz artabilir ve yeni projeler başlatılabilir.

Duygular: Geçmişe bakma ve sonsuza dek değişme dürtüsünü hissedeceksiniz. Artık hayatta kalamayacakları için küçük şeylerin duygularınızı etkilemesine izin vermeyin.

Terazi: 23 Eylül - 23 Ekim

Kişisel: Ah Terazi... Bugün muhtemelen sorunlarınızı partnerinizle tartışmak istemeyeceksiniz, ancak sizi daha da yakınlaştıracak bir aktivite yaparsanız sizin için iyi olur. Tek işaretler flört etmekten keyif alacak.

Seyahat: Ziyaret ettiğiniz ülkenin dilinde akıcı olmanıza gerek yok, ancak birkaç kelime öbeği bilmek her zaman güzeldir.

Para: 7 sayısı bugün sizin için çok özel bir anlam ifade edecek. Görürseniz, bazı finansal şanslar yaşayacaksınız.

Kariyer: Kendinizi başkalarıyla karşılaştırmayı bırakın ve yeterince iyi olmadığınızı düşünmeyi bırakın. Pluto bugün size sorun çıkarmayacak, bu yüzden tüm olumlu şeylere odaklanın.

Sağlık: Meditasyon yapın ve güzel, uzun bir duş alın ve hemen yatın. Yatmadan önce televizyon izlemeyin veya telefonunuzda oyun oynamayın. İlaç kullanıyorsanız, almayı unutmayın!

Duygular: Genel olarak, bugün tamamen iyisin ve dünden biraz daha mutlu hissediyorsun. Bugün arkadaşlarınızla kapalı bir ortamda vakit geçirmek için harika bir gün.

Akrep: 23 Ekim - 22 Kasım

Kişisel: Bir ilişkiniz varsa, eşiniz biraz terbiyesiz davrandığınızı fark eder. Bekar, bugün diğer su işaretlerinin şirketinin tadını çıkarın.

Seyahat: Bugün olduğun yerde kalsan senin için daha iyi olabilir. Bir yerlere gitmek yorucu hissettiriyor ve bunun için enerjiniz yok.

Para: 8 ve 18 rakamları bugün sizin için çok özel bir anlam ifade edecek. Bugün trafikte dikkatli olun.

Kariyer: Meslektaşlarınızdan veya patronunuz yaptığınız ve düzeltmediğiniz bir hatayı öğrenir. Doğanız gereği, problem çözmede harikasınız. Bunu yapabilirsiniz.

Sağlık: Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için elinizden gelen her şeyi yapın. Mümkün olduğu kadar çok sebze ve meyve yemeye çalışın.

Duygular: Yönetici gezegeniniz bugün size çok fazla güç gönderiyor. Bazı iç sorunları çözmeye çalışırsanız, başarılı olursunuz.

Yay: 22 Kasım - 21 Aralık

Kişisel: Herhangi bir ilişkide iletişim büyük önem taşır. Yani, eğer bir şeyler ters giderse, ikinizin konuşmaya devam etmesi önemlidir. Tek burçlar, Kanser burçlarına ilgi duyabilir.

Seyahat: Arkadaş grubunuzdan biri seyahat etmekten bahsettiyse, onlara katılıp katılamayacağınızı sorun. Daha ucuz olacak ve eğlenceli bir deneyim olacak.

Para: Bugün şanslı renkleriniz mor ve beyaz. Bu renkleri nerede gördüğünüze dikkat edin.

Kariyer: Harcamalarınız konusunda daha dikkatli olmanız nedeniyle işler finansal olarak iyiye gidiyor. Bir tasarruf hesabınız yoksa - bir tane oluşturmanın tam zamanı.

Sağlık: Şu anda, kilonuz hakkında takıntılı olmanız çok olası. Lütfen, bunu yapma. Çılgın diyetlere katılmayın. Bu yeme bozukluğuna yol açabilir.

Duygular: Bir kişi olarak kim olduğunuza tamamen aşık olmayı göreviniz yapın. Düşüncelerinizde bazı kusurlarınız olabileceğini kabul edin ve geliştirmeye çalışın.

Oğlak: 21 Aralık - 20 Ocak

Kişisel: Sevgi ve tutku şu anda ilişkinizi düzeltebilecek iki şeydir. Duygularını göstermekten korkma. Bekar burçlar bugün aşklarıyla konuşacak.

Seyahat: Bugün, otobüs veya trenle seyahat etmek için mükemmel bir gün. Uçakla seyahat eden insanlar bugün biraz şanssızlık yaşayabilir.

Para: Jüpiter bugün sizin için pek şanslı bir enerji yaymıyor. Sosyal durumlar söz konusu olduğunda fazla şans yaşamazsınız.

Kariyer: Mars şu anda sizi tüm enerjisiyle besliyor. Herkese tam olarak kim olduğunuzu ve neler yapabileceğinizi göstereceksiniz.

Sağlık: Bağışıklık sisteminiz gittikçe daha iyi hale geliyor. Bol meyve ve sebze yemeye devam edin. Sulu kalmayı unutmayın.

Duygular: Kendinizi daha iyi ve daha az yalnız hissedeceksiniz. Bu harika, Oğlak. Kendinizi aile üyeleri veya arkadaşlarınızla çevreleyin.

Kova: 20 Ocak - 18 Şubat

Kişisel: Bekar Kova bugün Başak burçlarının yanında kendini iyi hissediyor. Eğer uzak mesafe ilişkisi içindeyseniz, bugün kendinizi biraz yalnız hissedeceksiniz. Partnerinizi görmeyi ve ona dokunmayı büyük ihtimalle kaçırıyorsunuz.

Seyahat: Ziyaret etmeniz için ideal yer Hırvatistan, Dubrovnik olacaktır. Biraz pahalı olabilir ama kesinlikle görülmeye değer.

Para: 1, 56, 70 ve 38 rakamları günün uğurlu sayılarıdır. Daha fazla şans çekmek için mor bir şey giyin.

Kariyer: Bir ofiste çalışıyorsanız, bugün daha iddialı olmalısınız. Serbest çalışan olan işaretler, bugün yeni müşteriler bulmakta çok daha kolay olacak.

Sağlık: Bugün yeni bir şey denemek için iyi bir gün. Bir egzersizden veya buna benzer bir şeyden bahsetmiyoruz, yeni bir hobiden bahsediyoruz!

Duygular: Duygusal olarak, her şey eskisinden çok daha iyi olduğu için gerçekten şikayet edemezsiniz. Ancak, kendinizle olan ilişkiniz üzerinde çalışmanız gerekir.

Balık: 18 Şubat - 20 Mart

Kişisel: Onlarla gerçekten ilgileniyor musun yoksa sadece ilgiden mi hoşlanıyorsun? Bu, tek Balık burçlarının bugün kendilerine oldukça sık soracakları bir soru. Alınan burçlar, Venüs'ün onlara gönderdiği romantik enerjiyi hissederler.

Seyahat: Seyahat etmek çok heyecan verici! Bugün seyahat ediyorsanız hayatınızı değiştirecek biriyle tanışacaksınız.

Para: 48 ve 28 rakamları bugün şanslı numaralarınız. Kumardan uzak durun.

Kariyer: İşsiz burçlar bugün çok önemli bir çağrı alacak. Finansal olarak çok iyi gidiyorsun. Venüs ve Jüpiter size iyi enerji gönderiyor ve bu size yardımcı olacak.

Sağlık: Fiziksel olarak çok sağlıklısınız. Ancak, karanlık düşüncelerle mücadele ediyorsanız, bugün bir profesyonel görmenin tam zamanı. Akıl sağlığınıza dikkat edin.

Duygular: Her şey yolunda gidiyor olsa da kendinizi biraz yalnız hissediyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızdan bazılarını arayın ve birlikte küçük bir piknik yapın.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.