Halk Dansları Topluluğu 2.yıla yelken açtı

Tamamı Bolu Belediyesi personellerinden oluşan, Bolu Belediyesi Halk Dansları Topluluğu ikinci yaşını kutladı. Büyük Abant Oteli’nde gerçekleştirilen yemekte, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı...

Halk Dansları Topluluğu 2.yıla yelken açtı

Tamamı Bolu Belediyesi personellerinden oluşan, Bolu Belediyesi Halk Dansları Topluluğu ikinci yaşını kutladı. Büyük Abant Oteli’nde gerçekleştirilen yemekte, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Kültür Sosyal İşler Müdürü Güler Mert ve halk oyunları ekibi birlikte 2. Yıl pastası kesti.

 

İlimizi yerel ve ulusal birçok etkinlikte başarıyla temsil eden Bolu Belediyesi Halk Dansları Topluluğu ikinci yaşını kutladı. Capital ve Ekonomist dergilerince düzenlenen Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları yarışmasında, kongre otelleri kategorisinde birinci seçilen Büyük Abant Oteli ve Kongre Merkezi’nin sponsorluğunda düzenlenen kutlama yemeğinde, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Kültür Sosyal İşler Müdürü Güler Mert ve halk oyunları ekibi birlikte 2. Yıl pastası kesti.Yemekte halk dansları ekibi ile sohbet eden Başkan Alaaddin Yılmaz, bu güne kadarki başarılarından dolayı dansçıları kutlayarak başarılar diledi. Yılmaz ayrıca gecenin düzenlenmesine katkılarından dolayı, Altındağ Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Altındağ, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Altaş ve Büyük Abant Oteli ve Kongre Merkezi Genel Müdürü Mehmet Temel’e teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124