Helal Sertifikalı ürün: ‘’Abant Su’’

Türkiye’de plastik damacanalardan ayrıca 19 litrelik cam damacanayı ilk ve tek üreten firma Abant Su, Sağlık Bakanlığı’nca yaptırılan temiz ve içilebilir su ile elde ettiği başarısını GİMDES firması sertifikasıyla...

Helal Sertifikalı ürün: ‘’Abant Su’’

Türkiye’de plastik damacanalardan ayrıca 19 litrelik cam damacanayı ilk ve tek üreten firma Abant Su, Sağlık Bakanlığı’nca yaptırılan temiz ve içilebilir su ile elde ettiği başarısını GİMDES firması sertifikasıyla da pekiştirdi.

 

İLKLERİN ÖNCÜSÜ ABANT SU

 

İlklerin öncüsü konumunda bulunan Abant Su, Türkiye’de plastik damacanalardan ayrıca 19 litrelik cam damacanayı ilk ve tek üreten firma Abant Su, Sağlık Bakanlığı’nca yaptırılan temiz ve içilebilir su ile elde ettiği başarısını GİMDES firmasınca verilen  ‘’helal su’’ sertifikasıyla da pekiştirmiş oldu. GİMDES (Gıda İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Derneği)’nden ilk sertifikayı da Bolu’nun gururu Abant Su aldı. Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı’nca yapılan resmi analiz sonuçlarına göre 115 firma içinde içilebilirlik bakımından ilk 4. sırayı alan Abant Su, bu sertifikayla da güvenilirliğini bir kere daha perçinlemiş oldu. Abant Su Bolu yetkili bayii Ercan Üsküp, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, ‘’Bu tür yapılan analizler, kurumları daha da titiz ve başarılı çalışmalara yönlendirecektir. Halkımızın sağlıklı ve temiz su içmesi, sağlıklı gelecek nesiller için de çok önemli. Üst üste alınan bu başarılar ve belgeler insana ve sağlığa verilen önemin yansımalarıdır diye düşünüyorum’’ şeklinde konuştu.

 

AYGAZ-MOGAZ BİRLEŞTİ

 

Ayrıca, Koç Grubu’nun sahibi olduğu Aygaz – Mogaz birleşmesi 22 Ocak 2013’de tamamlandı. Aygaz, KAP’a yapmış olduğu aöıklamada Mogaz ile birleştiğini duyurdu. Aygaz, Mogaz Petrol Gazları A.Ş.’yi devralma  yoluyla birleşmesine ilşkin tescil işlemlerini gerçekleştirip, birleşme sürecinin tamamlandığını KAP (Kamuyu Aydınlatma Platformu)’na bildirdi. Bolu’da Mogaz ve Aygaz bayiliğini de yürüten Ercan Üsküp, Koç Grubu’nun bu birleşme ile kardeş olan iki kurumunun tek çatı altında daha güçlü bir hizmet vereceğine inandığını belirterek, hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

ROYCE’NİN BOLU BAYİİ ERCAN ÜSKÜP

 

Aynı zamanda yeni bir girişim içinde bulunarak, enerji içeceği dalında Türkiye’ye çok güçlü bir giriş yapan ‘’Royce’’ isimli enerji içeceğinin Bolu yetkili distribütörlüğünü de üstlenen Ercan Üsküp, bu konuda da titiz ve başarılı bir hizmet vereceklerini belirterek, ürün tanıtımı için Şubat ayı başında Bolu Kartalkaya Dorukkaya Otel’de ‘’Royce Geceleri’’ oluşumuyla 3 gün 3 gece tanıtım yapılacağı konusunda bilgiler verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124