Highway’de Engelliler Günü Sergisi

AİBÜ öğrencileri tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile bir resim sergisi düzenlendi. Highway Outlet AVM’de sergilenen ve oldukça beğeni toplayan sergide mesaj da veriliyor. Toplam 24 resmin...

Highway’de Engelliler Günü Sergisi

AİBÜ öğrencileri tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile bir resim sergisi düzenlendi. Highway Outlet AVM’de sergilenen ve oldukça beğeni toplayan sergide mesaj da veriliyor. Toplam 24 resmin yer aldığı sergi, panaromik bir şekilde sıralanırken, resimlerdeki kelimeler bir araya getirildiğinde ise günün anlam ve önemini belirten bir cümle de ortaya çıkıyor.

Highway Outlet AVM bünyesinde yer alan Resim ve Sergi Salonunda yer alan galeride 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile ilgili fotoğraflar yer alıyor. 24 ayrı fotoğraf karesinden oluşan sergide her bir resmin üzerinde bir kelime yer alıyor. Kelimeler birleştiğinde ise “3 Aralık Dünya Engelliler Günü Olduğunu Biliyor muydunuz? Bir tek Bugün Mü Onların? Aralık Ayı’nın Herhangi bir Zamanında Değil Hayatın Her Anında Bizimleler” gibi düşündürücü bir söz oluşuyor. Ziyaretçiler tarafından da oldukça beğenilen sergi 10 Aralık tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124