İka artık özel sektörde çalışacak

Köroğlu, İzzet Baysal Devlet Hastanesi ile Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nin başhekimliği görevlerini aynı anda başarıyla yürüterek adından sıkça söz ettiren Dr. Hüseyin İka görevlerinden istifa ederek iş adamı Cavit Demir'in sahibi olduğu sağlık kuruluşlarında çalışma kararı aldı. İka, Eylül ayında yeni işyerinde mesaiye başlayacak.

İka artık özel sektörde çalışacak
 Kamu Hastaneler Birliği yönetimi Bolu'da uzun yıllardır görev yapan ve başarılı operasyonlarına imza atmış başarılı cerrahların arka arkaya istifa etmesinin şokunu yaşıyor. Dahiliye uzmanı Dr. Murat Yapıcı ile Genel Cerrahi uzmanı Dr. Sedat Sadal'ın istifa ederek işadamı Cavit Demir'in sahibi olduğu özel sağlık kuruluşlarına geçmesinin ardından son olarak Köroğlu, İzzet Baysal Devlet Hastanesi ile Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nin başhekimliği görevlerini aynı anda başarıyla yürüterek adından sıkça söz ettiren Dr. Hüseyin İka istifa etti. Yeni sağlık sisteminin hayata geçirilmesinin ardından devlet hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görevine devam eden Dr. Hüseyin İka istifa ederek Cavit Demir'in sahibi olduğu sağlık kuruluşlarına geçti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2013, 20:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Doğrusu
Doğrusu - 8 yıl Önce

hasta potansiyeli çok yüksek olan 3 hekim özel hastaneye geçti.bu hekimlerin özele geçiş nedenleri belli. ama iddia ediyorum diğer çalışan pek çok hekim de 6 aya kalmaz bekledikleri ek ödemeleri alamadıkları için kurumu terkedeceklerdir. sorumluları da tabiki yöneticiler olacaktır. çok yazık

sabahttin tok
sabahttin tok - 8 yıl Önce

hayırlı olsun başarıların hizmetlerinin devamını temeni eder kolay gelsin

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124