İl Özel İdaresi Çalışanları bayramlaştı

Ramazan Bayramı’nın sona ermesi ile birlikte İl Özel İdaresi’nde çalışmalar kaldığı yerden devam ediyor. Mesainin ilk gününde İl Özel İdaresi’nde bayramlaşma gerçekleşti.

İl Özel İdaresi Çalışanları bayramlaştı
 Özel İdare’de bayramlaşma töreni yapıldı. İl Özel İdaresinde personelin katılımıyla gerçekleşen bayramlaşma törenine Bolu Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Keskin, İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu ve meclis üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahsin Akduman, Türkiye Yol-İş Sendikası Ankara 2. nolu Şube Genel Sekreteri Fevzi Yılmaz, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası İşyeri Temsilcisi Hüseyin Kahraman, İl Özel İdaresi Şube Müdürleri ve Şube Şefleri ile çok sayıda çalışan katıldı. Bayramlaşma töreninde ilk konuşmayı yapan Türkiye Yol-İş Sendikası Ankara 2. nolu Şube Genel Sekreteri Fevzi Yılmaz, İl Özel İdaresi çalışanlarının Bolu’nun her kilometresinde ayak izi olduğunu belirterek, hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi ve çalışanların bayramını kutladı. Ardından Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası İşyeri Temsilcisi Hüseyin Kahraman söz alarak, bütün çalışanlara kazasız, belasız bir çalışma hayatı diledi. İl Özel İdaresi Genel sekreteri Tahsin Akduman’da İl Özel İdaresi çalışanlarının Bolu halkına hizmet götürme noktasında çok önemli katkıları olduğunu söyledi. Asfalt çalışmalarının planlandığı gibi sürdüğünü dile getiren Akduman, ödeneklerin tamamen harcandığını, İl Genel Meclisi Eylül ayı toplantılarında alınacak kararlarla yeni ödenek sağlanarak çalışmaların hızla devam edeceğini ifade etti. Vali İbrahim Özçimen ve İl Genel Meclisi Üyelerine teşekkür eden Akduman, İl Özel İdare çalışanlarına büyük özverilerinden dolayı teşekkür etti. İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu’da geride kalan Ramazan ayı boyunca yoğun faaliyetler gerçekleştirildiğini vurgulayarak yaptığı konuşmasında, “Eylül ayı sonuna kadar zamanımız var. Haziran ayında başlayan iş sezonumuzda yaptığımız programı inşallah yerine getireceğiz. Böylece vatandaşa hizmeti yerine getirmiş olacağız. Milletimize hizmet etme fırsatı verdiği için milletimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Şuanda Bolu’nun her köşesine hizmet götürüyoruz. Bu hizmetlerin götürülmesinde çalışanlarımızın da katkısı büyük. Bolu’yu gelişmiş iller seviyesine getirmek istiyoruz. Biz bunu çalışanlarımızla birlikte başarabiliriz. Yaptığımız her işi hakkaniyetli yaptığımızda ülkemizi de gelişmiş ülkeler seviyesine getirebiliriz. Bu zamana kadar bunları başardık, inşallah bundan sonra da başaracağız” ifadelerini kullandı.

Son konuşmayı yapan Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Keskin’de İl Özel İdaresinin hizmetlerine çok önem verdiğini belirterek, çalışmalarda emek harcayan bütün Özel İdare çalışanlarına teşekkür etti. Konuşmaların ardından bayramlaşma gerçekleşirken, hep birlikte nice güzel bayramlara erişilmesi için temenni de bulunuldu.

 


 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2013, 21:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124