İlçe başkanından Göynük’e müjde

AK Parti Göynük İlçe Başkanı Mehmet Demiröz Kamuoyu ile Göynük İlçe Karayollarına yapılacak yeni yatırımlar hakkında bilgiler paylaştı. Demiröz açıklamasında yatırımlara katkı verenlere teşekkür etti.

İlçe başkanından Göynük’e müjde

Haber: C. Kutay Aykan

Göynük İlçe Başkanı Demiröz, “Geçtiğimiz dönemde karayolları ağına aldırmış olduğumuz Karaardıç - Himmetoğlu arası asfalt çalışmasını geçen yıl yaptığımız bölümünün bu yıl ikinci kat atılması ve Himmetoğlu’ndan Sarıcakaya’ya kadarda devamının yapılması için bizlerden desteğini esirgemeyen İl Başkanım Nurettin Doganay, Milletvekillerimiz Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın ile İl Genel Meclis Üyemiz Mehmet Özkan’a şükranlarımı sunuyorum. Yolumuz 20 gün içinde karaardıç - Himmetoğlu arası ikinci kat Himmetoğlu - Sarıcakaya arası birinci kat  yapımına başlayacaktır. Tüm bölge halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Bolu Milletvekili Arzu Aydın, “tüm ilçelerimiz ile birlikte şirin ilçemiz Göynük için yatırımlarımız devam ediyor. Bu yeni asfalt çalışmaları bölgeye önemli derecede katkı sağlayacaktır. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
zaman
zaman - 1 yıl Önce

artık demir almak günü geldi limandan

Köylü
Köylü - 1 yıl Önce

Devletin parasını yemekten başka ne bilirsiniz ikinci katmış ne ikinci katı yol haşat olmuş üzerine çukurları doldurmadan at geç birinci attığınız 3 gün dayanmadı bu da 2 gün zor dayanır yapacaksanız adam akıllı yapın eski yol bundan bin kat daha iyiydi sizin yaptığınız iş neye benzer bina yıkılacak konuma gelmiş çatlamış artık ömrü bitmiş ama siz bu binanın dışına sıva boya yapıyorsunuz çatlaklari kapatıyorsunuz binayı güçlendirmiyorsunuz bu milletin parasını çöpe atıyorsunuz parayı zengine yedirmeye devam ediyorsunuz yol yaptikmi yaptık bitti adı yol olsun adı asfalt olsunda gerçekte olmasada olur yaptığınız işleri adam akılli yapın yapılan işi başında takip edin masa başında iki imza atıp ziraat odasının önünde gır gır yapmayla olmaz bu işler bu milletin parası çöpe atmaya hakkınız yok

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124