“İş içinde eğitim” diye buna denir

“İş içinde eğitim” diye buna denir

İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Bolu Anadolu Teknik Eğitim Vakfının ortaklaşa geliştirdikleri proje ile yurt dışına staja gidecek öğretmen ve öğrenciler Vali İbrahim Özçimen’i ziyaret etti. Ziyarette...

İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Bolu Anadolu Teknik Eğitim Vakfının ortaklaşa geliştirdikleri proje ile yurt dışına staja gidecek öğretmen ve öğrenciler Vali İbrahim Özçimen’i ziyaret etti. Ziyarette projeyi hazırlayan ekibi kutlayan Vali Özçimen bu güzel projenin amacına ulaşacağına inandığını kaydetti.

 

İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Bolu Anadolu Teknik Eğitim Vakfının ortaklaşa geliştirdikleri “Geleceğin Mesleki Ara Elemanlarının Avrupa’da Uygulama Eğitimi”  isimli Avrupa Projesi ile okulda okuyan 60 öğrenci ve 12 öğretmen yurt dışına gidiyor. Gerçekleştirdikleri projeyi aktarmak üzere Vali Özçimen’i makamında ziyarete Bolu Anadolu Teknik Eğitim Vakfı Başkanı Azmi Özaydın, Proje Koordinatörü Murat Özkan, vakıf yöneticileri ile öğrenciler katıldı. Ziyarette proje koordinatörü Murat Özkan, Vali Özçimen’e bilgiler aktardı. Özkan, Leonardo Da Vinci projesi kapsamında düzenledikleri organizasyonun bir mesleki eğitim projesi olduğunu aktardı. Vali Özçimen de bu başarılı projeyi gerçekleştiren ekibi kutladı. Projenin amacına ulaşacağına inandığını kaydeden Vali Özçimen, “Umarım çocuklarımız böyle güzel bir projeden sonuna kadar verim alırlar, maksimum faydaya ulaşırız. Böyle projelerle öğrencilerimiz artık yurt dışındaki faaliyetleri de, çalışma ortamlarını da görebiliyor. Bu gerçekten çok faydalı. Sizleri tebrik ediyorum” dedi. Proje ile İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nden 60 öğrenci ve 12 öğretmen 10’ar kişilik gruplar halinde yurt dışına gidecekler ve öğrenciler yaklaşık 3 hafta staj yapacak. Projeye Mobilya ve İş Tasarım Bölümü öğrencileri giderken ilk ziyaret Almanya’ya olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.