İzzet Baysal devlet hastanesine taze kan

İzzet Baysal devlet hastanesinde Dahiliye uzmanı Dr. Züleyha Korkmaz ile Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. İbrahim Sağır göreve başladı.

İzzet Baysal devlet hastanesine taze kan
 Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Murat Özmen İzzet Baysal devlet hastanesinde yeni görevine başlayan doktorlara görevlerinde başarı diledi. Bolu halkı için nitelikli bir hizmet vermeyi amaçladıklarını ifade eden Dr. Murat Özmen, verilen nitelikli hizmetin başında nitelikli doktorların geldiğini söyledi. Dr.Özmen görevlerine yeni başlayan Dahiliye uzmanı Dr. Züleyha Korkmaz ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. İbrahim Sağır’a başarılar diledi.

 

Dr. Korkmaz şeker hastalığına dikkat çekti

 

Dr. Züleyha Korkmaz Sivas’ta doğduğunu, Tıp Fakültesini Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde tamamladığını söyledi. Uzmanlığını Kayseri Erciyes Üniversitesinden alan Dr. Züleyha Korkmaz Dahiliye ile ilgili hastalıkların tedavisi için elinden geleni yapacağını ifade etti. Özellikle Bolu halkında şeker hastalığının varlığına dikkat çeken Dr. Korkmaz, şekerli ve asitli yiyecek ve içeceklerden uzak durulması gerektiğini ifade etti. Sebze ve meyvelere ağırlık verilmesi gerektiğini de söyleyen Dr. Korkmaz bu yiyeceklerden şekerli olanlardan da uzak durulması gerektiğini ifade etti. Tansiyon, şeker hastalığı, kollestrol, karın ağrısı, mide ağrısı, guatr gibi Dâhiliye hastalıkların tedavisi için hizmet vereceklerini söyleyen Dr. Korkmaz Bolu’yu çok sevdiğini ve hizmet vermekten gurur duyduğunu ifade etti.

 

“Bolu halkına hizmet vermekten gurur duyuyorum”

 

Dr. İbrahim Sağlam ise Şanlıurfa’da doğduğunu söyleyerek Cerrahpaşa tıp Fakültesini bitirdiğini söyledi. Uzmanlığını Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesinden alan Dr. İbrahim Sağlam Plastik Cerrahi ile ilgili hastalıkların tedavisi için elinden geleni yapacağını ifade etti. El cerrahisi, estetik cerrahi, doğum sonrası anomeller, deri kanserleri ile ilgili hastalıkların tedavisinin ilgi alanları olduğunu ifade eden Dr. İbrahim Sağlam Bolu’yu çok sevdiğini ve Bolu halkına hizmet vermekten gurur duyduğunu ifade etti.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2013, 21:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolulu
bolulu - 8 yıl Önce

allah hayırlı uğurlu etsin memleketimize. başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124