Kahramanlarımızı Rahmet ve Özlemle Anıyorum…

CHP Bolu Milletvekili TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi Tanju Özcan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Kahramanlarımızı Rahmet ve Özlemle Anıyorum…
Özcan mesajında şu görüşlere yer verdi; Ulusal Kurtuluş Savaşı veren ve bu savaşı kazandığı zaferle tarihe altın harflerle yazdıran Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 96. Yılını coşkuyla kutluyoruz. Ulusal bağımsızlığına ve çok büyük zorluklarla filizlenen Cumhuriyet değerlerine sahip çıkan ulusumuzun, 19 Mayıs ruhunu ayakta tutmaya ve bu ruhun gelecek nesillere aktarılması konusunda her zamankinden daha bilinçli bir şekilde hareket etmesi gerekmektedir.

Gençlerimizin, aziz şehitlerimizin o günkü zor şartlarda canlarını hiçe sayarak Anadolu topraklarında kurulan Cumhuriyetimize 19 Mayıs ruhu ile sahip çıkacaklarına olan inancım tamdır. Bu anlamlı günde, başta gençlerimiz olmak üzere tüm halkımızın Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, bu vesile ile Yüce Atatürk ve kurtuluş savaşı kahramanlarını rahmetle ve özlemle anıyorum. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2015, 19:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124