Kara Murat cinsel taciz suçundan gözaltına alındı

Bolu’da özellikle bürokratlardan ve esnaflardan para toplayıp bu paralarla alkol alan Kara Murat lakaplı Murat Eskioğlu, dün İzzet Baysal Caddesi üzerinde iki genç bayana elle cinsel taciz ettiği gerekçesiyle Asayiş Şubesi Ahlak Bürosu ekipleri tarafından gözaltına alındı.

 Kara Murat cinsel taciz suçundan gözaltına alındı

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolulu vatandaşların başına bela olan Kara Murat lakaplı Murat Eskioğlu’nun bir sapıklığı eksikti. Bürokratlardan, esnaflardan ve vatandaşlardan topladığı paralarla alkol alıp, aldığı alkolün tesiriyle çevreye zarar veren Eskioğlu, dün İzzet Baysal Caddesi üzerinde yürüyün iki kadına elle tacizde bulunarak kaçtı. Tacize uğrayan genç kadınların şikayetçi olması üzerine Asayiş Şubesi Ahlak Bürosu ekipleri cinsel tacizci Murat’ı Belediye meydanında yakalayarak gözaltına alındı.

Geçtiğimiz ay kendisi gibi para toplayan ve kendisinden de 20 TL parayı zorla aldığı gerekçesiyle Aydın A’dan şikayetçi olup tutuklanmasına neden olan Murat Eskioğlu, bu sefer baltayı taşa vurdu. Genç kadınlara elle cinsel taciz suçundan gözaltına alınan Eskioğlu’nun bu gün Adliye ye çıkartılması bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2014, 18:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
f
f - 7 yıl Önce

ne yanı onamı gucn zyettı .ondna beterını yapan var oanlrıd aalsaınza hey her hafta tacvuz edenelr var onalr nedne alınmıyor bununkı sucmu onalr yanında.hegruntacz edşilyoruz bumu buyk haber.canımıokunalar neolcak meknald akadın içn kavaglar he dahga kaldırlan kadılrın cektıg bunalrı yapanalrıd ahemen alıverın neden almadızn onalrıda

EMRE
EMRE - 7 yıl Önce

kafa yeri̇nde deği̇l ama dedi̇ği̇ gi̇bi̇ bi̇ sardiği zaman bi̇rakmiyor i̇nsanin yakasini tamam özürlü bi̇r vatandaş ama varsa ai̇lesi̇ni̇nde kontrol altinda tutmasi lazim murati
bi̇r düğünde denk geldi̇m de damattan para koparamayinca geli̇ne yapişmaya kalkti ve kalktiği gi̇bi̇ oturttular

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124