Kara yollarında son durum

Kara yollarında son durum

Kara yollarında yapılan bakım, onarım ve inşaat çalışmaları nedeniyle belirli bölgelerde yavaş gitmek ve trafik işaretlerine uymak önem arz ediyor. Karayolları Genel Müdürlüğü'nün yol durumu bültenine göre, aşağıdaki kesimlerde çalışmalar devam ediyor.

Bolu-Yeniçağ-Gerede yolunun 54. kilometresi: Taş duvar yapım çalışmaları nedeniyle Gerede-Yeniçağ-Bolu istikametinde trafik akışı tek şeritten kontrollü bir şekilde devam etmektedir.

Karabük-Kastamonu yolunun 9-11. kilometreleri, Yenişehir-Bilecik yolunun 0-16. Kilometreleri, Fethiye-Seydikemer-Kaş yolunun 20-39. kilometreleri: Yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü bir şekilde sağlanmaktadır.

Tekirdağ-İstanbul il sınırı-Büyükçekmece yolunun 0-2. kilometreleri: Bu bölümde üstyapı yenileme ve köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım, bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Bergama-Soma yolunun 8-10. kilometreleri: Kavşak yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım,

servis yolundan sürdürülmektedir.

Sivas-Zara yolunun 1-3. kilometreleri: Numune Hastanesi Köprülü Kavşağı yapımı nedeniyle her iki yönde ulaşım servis yollarından devam etmektedir.

Kozan-Feke yolunun 7-9. kilometreleri: Muhtelif kesimlerdeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Piraziz-Giresun-Espiye yolunun 36-38. kilometreleri (Keşap mevkisi): Yapım çalışması sebebiyle her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Aşkale-Tercan yolunun 5-11. kilometreleri: Yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım tek yönden sürdürülmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.