KENDİNİZE GELİN BEYLER

Bolu’da son günlerde yine kadına yönelik şiddet olayları bitmek bilmiyor. Önceki gün yemeği beğenmediği gerekçesiyle eşini döven adamdan sonra bu seferde kahvaltısı hazırlanmadığı gerekçesiyle bir koca daha eşini dövdü. Darp edilen kadın kocasını polise şikayet etti.

 KENDİNİZE GELİN BEYLER

Haber: Kasım ŞAHİN

 

Bolulu erkekler eşlerini dövmeye devam ediyor. Her seferinde çeşitli bahaneler üreten kocalar çareyi kadınlarını dövmekte buluyorlar. Önceki gün Aşağı Soka Mahallesinde evine alkollü bir şekilde gelen Tarık K isimli koca yemeği beğenmediği gerekçesiyle eşi Meral K.’yı dövmüştü. Bu olaydan bir gün sonra bu seferde kahvaltısı hazır olmadığı gerekçesiyle karısını döven koca ortaya çıktı.

 

Olay dün Çıkınlar Mahallesinde yaşandı. Maddi problemlerden dolayı sorunlar yaşadığı öğrenilen C.Ö. isimli koca, eşini yataktan kalkınca kahvaltısını hazırlamadığı gerekçesiyle önce hakaretlerde bulundu ardından da eşi N.Ö.’yü dövdü. Talihsiz kadın İzzet Baysal Polis Merkezine giderek kendisini darp ve hakaret eden kocasını şikayet etti. Polisler C.Ö. isimli koca hakkında, “Kasten yaralama ve hakaret” suçlarından işlem yaptı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2014, 20:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124