“Kibir kulelerini” yıkacağız

“Kibir kulelerini” yıkacağız

Halkın Sesi Partisi Bolu il başkanı Abdullah Uzun “12 Haziran seçimlerinde kendini beğenmişlerin, statükocuların, kendini üstün görenlerin “kibir kulelerini” Has parti yıkacaktır” dedi.   Has...

Halkın Sesi Partisi Bolu il başkanı Abdullah Uzun “12 Haziran seçimlerinde kendini beğenmişlerin, statükocuların, kendini üstün görenlerin “kibir kulelerini” Has parti yıkacaktır” dedi.

 

Has Parti İl başkanı Abdullah Uzun 12 Haziran genel seçimleri çalışmalarında sona gelindiğini söyledi. Seçimlerden altı ay önce kurulan Halkın Sesi Partisinin, 550 milletvekili adayı ile tüm illerde seçimlere tek başına girme kararı aldığını söyleyen Uzun ; “İlimizde de üç adayımızla seçim çalışmaları kapsamında halkımızla kucaklaştık. Çalışmalarımız boyunca Has parti olarak hepimizin şikâyetçi olduğu kirli siyasete, kavgacı siyasete bulaşmadan sadece yanlışları anlattık ve karşısında doğru olduğuna inandığımız projelerimizi anlattık.”şeklinde konuştu.

 

Korkunun ecele faydası yok

 

“ Bu seçimlerde Has parti ile anlaştık, bu sefer hep beraber Ak partiye oy vereceğiz bir daha ki sefer Has partiye oy vereceğiz” sözünün tamamıyla yalan olan ve çıkaranların acizliklerini gösteren çirkin bir söz olduğuna dikkat çeken Uzun; “Seçimlere bir gün kala kazanamama korkusu ile Has partinin seçmenine ve oylarına göz diken Ak partiyi önce Allah’a sonra halka havale ediyorum. Has Partiye karşı söyleyecek sözleri olmayan, halka karşı söyleyecek sözleri olmayan, kendini beğenmiş siyasilerin söyleyebileceği bu söz, en hafifinden siyasi terbiyesizliktir. Son kez halkımıza sesleniyorum. Has parti yeni bir partidir. Kuruluş gerekçesi halkımızın rahatsız olduğu bu “kirli siyaset” modelinden kurtulmaktır. Genel Başkanımız Numan Kurtulmuş beyin kullandığı dili üslubu bizde kullanıyoruz. Bunların kendini beğenmiş tavırlarından kaynaklanan yaptıkları çirkin siyasete, kavgacı, yalancı siyasete bizler alet olmayacağız. Ne yaparlarsa yapsınlar Has parti tutmuştur. Halkımız Has partinin ne yapmak istediğini anlamıştır.” Dedi.

Uzun sözlerini şu şekilde tamamladı; “Gerek Ak parti gerekse CHP’ nin yıllardır halkı kandırmak adına uyguladıkları “horoz dövüşü” siyaseti artık sona ermiştir. Korkunun ecele faydası yoktur. Bu çirkin yalanlar, Has parti seçmeninden medet umma çalışmaları, artık Ak partinin ve CHP’nin son çırpınışlarıdır. Bir gün gelecek kendini beğenmişlerin, statükocuların, kendini üstün görenlerin “kibir kulelerini” Has parti yıkacaktır. İşte o gün 12 Haziran seçimleridir…

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.