Kızılderili BDP’lilere çok kızdı!

“Bolu’nun Kızılderilisi” olarak ün salan Sabahattin Kalaycoğlu 2 gündür böbrek taşı düşürüyor. Kalaycıoğlu Facebook üzerinden paylaştığı son mesajında “Sevgili Arkadaşlarım,...

Kızılderili BDP’lilere çok kızdı!

Bolu’nun Kızılderilisi” olarak ün salan Sabahattin Kalaycoğlu 2 gündür böbrek taşı düşürüyor. Kalaycıoğlu Facebook üzerinden paylaştığı son mesajında Sevgili Arkadaşlarım, 2 gündür Böbrek Taşı düşürüyorum. Bu yüzden Facebook ile fazla ilgilenmiyorum. Vallahi çok acıyor, ancak düşürdüğüm bu acılı taşları atacağım bir çok insan var. Başta Hain B.D.P liler. Biraz daha biriksin, atacak birçok Vatan Haini bulurum. Bu acıya değer !” ifadelerine yer verdi.

 

 “Bolu’nun Kızılderilisi“ olarak dünya çapında ünlenen Sabahattin Kalaycoğlu son günlerde çektiği böbrek sancıları yüzünden sıkıntılı günler yaşıyor. Kalaycıoğlu Facebook’ta yayınladığı son mesajında düşürmeye çalıştığı böbrek taşlarına dikkat çekerek “Bu acılı taşları atacağım birçok insan var. Başta Hain B.D.P liler. Biraz daha biriksin, atacak bir çok Vatan Haini bulurum. Bu acıya değer !” ifadelerine yer verdi.

 

Cem Yılmaz’ı ret etmişti

 

Kalaycıoğlu Cem Yılmaz’ın “Yahşi Batı” filminde oynama teklifini “Kızılderileri aşağılayacağı gerekçesiyle kabul etmemişti. Kalaycoğlu 2010 yılında verdiği röportajında; “Cem Yılmaz’ın ekibinden bir bayan aradı beni. “Cem Yılmaz sizi filminde oynatmak istiyor, ne dersiniz?” diye sordu. “Yahşi” Azerice’de “güzel” demek. “Güzel Batı” diye bir şey zaten bana ters. Ben bir komedyen değilim. Kızılderili, kültürünü çok seven, yaşayan biriyim. “Eğer filmde Kızılderililerle dalga geçilecekse -ki dalga geçilir- yer almak istemem. İtibarımı kaybederim” diyerek reddettim. Filme gittim. İyi ki teklifi kabul etmemişim.” Demişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124