Küpçü ilçelerin sorunlarına çözüm buluyor

Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü geçtiğimiz hafta Türkiye Büyük Millet Meclisinde Dörtdivan ve Gerede heyetini ağırlayarak sorunlarının çözümü için çaba gösterdi.

Küpçü ilçelerin sorunlarına çözüm buluyor
 Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü İl kadar ilçelerin sorunları içinde çalışmalarda bulunarak çözüm arıyor. Hafta içinde Dörtdivan belediye Başkanı Sefer Akman ve Dörtdivan İlçe Başkanı Dursun Fidan’ı TBMM’de ağırlayan Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü sorunları teker teker dinledi. Heyetle beraber Önce Kalkınma bakan yardımcısı Mehmet Ceylan’ı ziyaret eden Küpçü ve heyet Dörtdivan hakkındaki sorunları bakan yardımcısı Mehmet Ceylan’a ilettiler. Ardından Karayolları 4. Bölge Müdürü Zeynel Abidin Yeşil’i ziyaret eden Fehmi Küpçü ilçe ile ilgili sorunları aktararak sorunlara çözüm bulunmasını istedi. Görüşmeler süresince Dörtdivan ilçe yolları hakkında bazı taleplerde bulunulduğu öğrenildi. Ak parti Milletvekili Fehmi Küpçü konu hakkında değerlendirmelerde bulunarak ‘’ Bolu Merkez ile ilgilendiğimiz kadar her ilçemiz ile tek tek ayrıntısız ilgilenmeye devam ettik, Bizler bu yola Hizmetkâr olarak çıktık ve ilçelerimizin bütün sorunlarını bir an önce çözüme ulaştırmak için elimizden gelen mesainin daha fazlasını göstermek için çalışıyoruz. Gezmediğimiz ilçe, köy, mahalle ve sokak kalmadığı gibi, görevde olduğumuz sürece gezmeye devam ediyoruz. Bu bizim görevimiz, sorunları yerinde görüp, yerinde çözüm üretmeye bakıyoruz. Bu kutsal göreve memleket aşkıyla çıktık, aynı sevdayla devam ediyoruz. Halkın ilgisi ve sevgisini kazanmak en önemli görevimiz. Vatandaşların gösterdiği ilgiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

 

Küpçü TBMM’de Baygın’ı ağırladı

 

Ak parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü bu hafta içersinde Dörtdivan heyetinin ardından Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın’ı TBMM’de ağırladı. Belediye Başkanı Ömer Baygın Gerede hakkındaki sorunları Fehmi Küpçüye dosyalar halinde izah ederken gün içersinde de kamu kurumlarında bir takım ziyaretlerde bulundular. Öncelikle İller Bankası Genel müdürünü ziyaret eden Küpçü ve belediye başkanı Baygın ardından Çevre ve şehircilik bakanlığı alt yapı denetim genel Müdürünü ziyarette bulundular. Burada yapılan ziyarette Gerede’nin alt yapısı ve gelecekte oluşabilecek konular ile ilgili genel müdür ile yapılan istişare toplantısından sonra Gerede’nin Genel durumu ile ilgili değerlendirmede bulundular.

            Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2013, 20:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124