Küresel Güçlerin Elleri Ülkemizde

Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığı İl Divan Toplantısı dün Bolu Öğretmenevinde yapıldı. Toplantıya Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan, Saadet Partisi İl Başkanı Veysel Çetinkaya ve Saadet Partisi İl, İlçe yöneticileri katıldı.

Küresel Güçlerin Elleri Ülkemizde

HABER: AYSUN BEYKOZ

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan ülke olarak zor günlerden geçildiğini belirterek şöyle konuştu; “Hepimizin malumu Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Tabiri caiz ise, Orta Doğu’nun darmadağın edildiği, kafaların karıştırıldığı bir dönemden geçiyoruz. Böyle bir dönemde de biz Saadet Partililer olarak nasıl bir dönemden geçtiğimizi, nasıl bir sorumluluğa sahip olduğumuzun farkındayız. Bundan dolayı da Türkiye genelinde bütün teşkilatlarımızın bu hassas dönemde üzerlerine düşen görevler noktasında çalışmalarını hızlı bir şekilde yürütüyorlar. Biz bu süreçte Ülkemizin içinde bulduğu sıkıntıdan bir an önce kurtulması için gerektiğinde uyarı vazifemizi yerine getiriyoruz, gerektiğinde de ödevimizi, görevimizi yerine getiriyoruz. Bundan dolayı da Türkiye’de 82 ilde İl Divan Toplantısını gerçekleştiriyoruz. Bugünde Bolu’muzda sabah saatlerinde salonu doldurarak, aynı heyecanla toplantımızı gerçekleştiriyoruz.”

“TÜRKİYE’NİN GÜCÜNÜ ZAYIFLATMAK İÇİN ZEMİN OLUŞTURDULAR”

Ülke gündemini de değerlendirenDoğan; “Şunu görmek lazım. Yapmış olduğumuz bir şeyde bizi doğru tespite götürebilmesi için fotoğrafa parça parça değil, bütün olarak bakmak lazım. Fotoğrafa bütün baktığımız zaman da şunu görüyoruz. Tarih boyunca, bu toprağın insanına inancından dolayı düşman olan küresel güçler, egemen güçler bu topraklar üzerinde niyetlerini gerçekleştirebilmek için yıllardır çalışıyorlar. 1000 küsür yıldır çalışıyorlar. Bu hedeflerini gerçekleştirmek için attıkları her adımda buna ecdadımız engel oluyor. Bunu çok iyi bildiklerinden dolayı, Türkiye’nin kendi hedeflerine yürüyüşünü engelleme noktasında Türkiye’nin gücünü zayıflatmak için 5 tane tehlikeli zemin oluşturdular. Siyasetimizde kutuplaştırma zemini oluşturdular. Ekonomimizde çökme zemini oluşturdular. Sosyal hayatımızda çürüme zemini oluşturdular. Toprak bütünlüğümüz konusunda bölünme zemini oluşturdular. Komşularımızla savaşma zemini oluşturdular. Şuan da insanlarımız borçlu, esnafımız borçlu. Devletimiz borçlu. Ben iki tane rakam hatırlatmak isterim. Türkiye’de yaşayan insanlarımızın kredi kartı borcu 1,5 trilyona ulaştı. Devletinde iç-dış borcu toplamı 1,7 Trilyon. Bunu topladığınız zaman bu ülkede yaşayan insanların, devletin toplam borcu 3,2 trilyon. TÜİK’in vermiş olduğu rakamlara göre 20 milyon aile var. Ülkede yaşayan Ailelere bölündüğünde bu borç 150 Bin TL demektir. Bu Ülkede yaşayan her aile devlete 150 Bin TL hibe etse borcumuzu ödemiyor. Şuanda %99’u Müslüman olan ülkede Televizyon izlemeye, haber izlemeye korkuyoruz. Annesini, babasını öldüren gençler veya annesi tarafından hastanede boğulan çocuklar, bu anlamda intihar eden gençler çok sıkıntılı bir durum.”

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2016, 18:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
yahya kaptan
yahya kaptan - 6 yıl Önce

partinizin hdp kongresine katılmasından belli zaten ..

rüya görmek
rüya görmek - 6 yıl Önce

siz bu kafayla zor ıktıdar olursunuz.kadronuzdaki adamların kalıtesıne bır bakın ondan sonra konusun

saadetli
saadetli - 6 yıl Önce

rüya görmek rumuzlu şahıs.. kaliteden anladığına göre değişir..ampule benziyor konuşman keza

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124