Lokantacılar, Aşçılar ve Pastacılar Odasına “TSO-ISO” belgesi

Lokantacılar, Aşçılar ve Pastacılar Odasına “TSO-ISO” belgesi

Bolu Lokantacılar Aşçılar Pastacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odasına TSE tarafından, Türkiye’de bir ilk olarak TS EN ISO 9001:2015 kalite belgesi aldı.

Haber: C. Kutay Aykan

Türkiye’de ilk olarak Bolu’ya verilen bu belge için TSE tarafından yapılan açıklamada; “Lokantacılar, Aşçılar Pastacılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları, üstlendikleri bu misyonlarıyla, ülkemiz için çok önemli ve özel bir konuma sahip olmuşlardır. Türk Standartları Enstitüsü Olarak, ülkemiz için bu önemli ve özel konumda ki odalardan biri olan, Bolu Lokantacılar, Aşçılar Pastacılar, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığında yapmış olduğumuz denetim sonucunda, Türkiye’de ilk TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Belgesini alarak, Türkiye'de, Lokantacılar Aşçılar Pastacılar, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları içerisinde, bir ilke ve bir başarı hikayesine imza atmıştır. Bilgili, birikimli, tecrübeli ve çalışkan personeliyle, yüksek kalite standartlarında, Bolu'ya vermiş oldukları hizmetler, taktire şayandır” denildi.

Bolu Lokantacılar Aşçılar Pastacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Abak, Türkiye’de bu belgeye almanın onur ve gururunu yaşadıklarını belirterek; “Böyle bir belgeyi Türkiye’de ilk olarak bizim odamızın alması sevindirici. Bu belgeyi onurla taşıyacağız. Odamız üyelerinin başarısıdır bu. Onlara da sonsuz teşekkürler” denildi.

774ddce9-debe-4b3e-b4f8-b1328b794ca8.jpga9f2bee2-0b0c-4d81-8225-651d8228da3e.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.