Londra, Bolu’ya geldi

İngilizce artık, Karaçayır Mahallesi Hitit Sokak’ta Ulaştırma Bölge Müdürlüğü yanında hizmete giren “ENGLISH LIFE”  da öğrenilecek.   “English Life” Cumartesi günü...

Londra, Bolu’ya geldi

İngilizce artık, Karaçayır Mahallesi Hitit Sokak’ta Ulaştırma Bölge Müdürlüğü yanında hizmete giren “ENGLISH LIFE”  da öğrenilecek.

 

“English Life” Cumartesi günü gerçekleştirilen açılış töreniyle Bolu halkının hizmetine girdi. Kurucularını Emekli Bankacılardan Hülya Aksel ve Fizik Öğretmenlerinden Üstün Altındal’ın üstlendiği kurum Karaçayır Mahallesi, Hitit Sokakta hizmet verecek. “English Life” ın açılış törenine Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Müftüsü Mehmet Şahin başta olmak üzere kentimizin önde gelen pek çok siması katıldı. Açılış töreni öncesinde işletme müdürü Şemsettin Koca yaptığı açılış konuşmasında Ana merkezin Londra olduğunu Türkiye’deki Merkezinin de İzmir olduğunu söyledi. 20 şubeden biri olarak Bolu’da hizmet vermeye başladıklarını söyleyen Koca” Burada İngilizce önce konuşma sonra gramer olarak öğretilecek. Konuşmadan grameri öğrenemezsiniz. Bizde burada öncelikli olarak Konuşmayı öğreterek derslerimizi sürdüreceğiz. YDS-KPDS-ÜDS-TOEFL- ILETLS- Cambridge- Genel İngilizce – Proficiency- Business English ve Yurt Dışı Eğitimlerimiz olacak. 4 dershanemizin bulunduğu binamızda aynı anda 50 civarında kursiyerimiz ders görmüş olacaklar “diye konuştu. Açılış töreninde konuşan Başkan Yılmaz ise “ Bizler bu müesseseye hayırlı olsun diyoruz, Bolumuz için elimizden gelen yardımı göstermeye çalışacağız. Ulusal alanda yabancı dil çok önem kazandı. Böyle bir kursa her alanda ihtiyaç var. Biz gramer bilmiyor, su gibi konuşamıyoruz. Bizim zamanımızda dil öğrenme konusunda okulda çok sıkıntılarımız vardı. Sistem değişmeye başlamış. Önce konuşulacak sonra gramer öğrenilecekmiş. Bu konuda bende memnun oldum. Bolumuza hayırlı uğurlu olsun. Bu müesseseyi açanları kutluyorum Allah yar ve yardımcıları oldun” dedi. Daha sonra İl Müftüsü Mehmet Şahin’in yaptığı duadan Sonra Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Müftüsü Mehmet Şahin’in kurdele kesimi ile “English Life” hizmete açıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124