Mahmut Alan bu sözleriyle neyi ima etmek istedi?

Büyük Birlik Partisi Bolu İl Başkanı Mahmut Alan, face book özel sayfasından öyle bir yazı paylaştı ki herkesi şaşkına çevirdi. Alan, paylaştığı bu sözlerle neyi ima etmek istedi?

Mahmut Alan bu sözleriyle neyi ima etmek istedi?

Haber: Kasım ŞAHİN

Her yaptığı açıklama ve etkinlikle adından sık sık söz ettiren ve sosyal paylaşım sitesinden paylaştığı yazılarla da hep gündem de kalan BBP Bolu İl Başkanı Mahmut Alan yine yaptı yapacağını. Face Book sosyal paylaşım sitesindeki özel sayfasından bir paylaşım yapan Alan, kime ve kimlere ne söylemek istedi bilinmezken, bu sözleri kime söylediği ise gerçekten merak uyandırdı.

Alan, sayfasından, “Benim Adım Mahmut ALAN ve Partim Büyük Birlik Partisi. Biz bu yolda liderini şehit vermiş bir partiyiz. Bana sizin tehditleriniz ve paranız sökmez” cümlesini paylaşarak yine gündeme oturdu. Alan, bu cümleyi kimin ve kimler için söylediği ise merak konusu oldu. 

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2015, 09:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolulu yaren
bolulu yaren - 6 yıl Önce

reklam reklam ..biri tehdit ediyormuş muş ..kim ne tehditi edecek ..kendi kendinin reklamını yapıyor sadece

alperalan
alperalan - 6 yıl Önce

bolulu yaren sen cok biliyosun siz gibiler alismis bilmeden ön yargilamayi ayrica reklama gerek yok sana gerek varsa bilmem

İsimsiz
İsimsiz - 6 yıl Önce

@bolulu yaren sen söylede biz dinleyelim o zaman birader adam kimsenin dile getiremediği konuları dile getirmeye çalışıyor boş laf yapma.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124