Mehmet Aydın, Ercoşkun boksla güreşi karıştırmış

MHP Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın, Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun’un kendisi gibi Ak Partili olan bir grup milletvekiliyle birlikte MHP’li milletvekillerini yumrukladığını ve bunun da hiç yakışmadığını belirterek, ikinci şok açıklaması yaparak, “Ercoşkun boksla güreşi karıştırmış” diye konuştu.

Mehmet Aydın, Ercoşkun boksla güreşi karıştırmış
Haber: Kasım ŞAHİN

Aydın, TBMM’de 60 Ak Partili Milletvekili ile birlikte Ak Parti Bolu milletvekili Ali Ercoşkun’unda yumruklu saldıra da bulunduğunu belirterek, “Pazar günü Karca köyü güreş şenliklerinde Milletvekili  Ali Ercoşkun’ da  vardı. Güreşleri çok ilgiyle izledi bir ara bende güreşmek istiyorum diye yanındakine  söylemiş. Kendi sikletinde birisini bulamadığından hünerlerini MHP milletvekili Sinan Oğan’a karşı denemek istemiş. Ancak boksla güresi karıştırmış sanırım. Bolu milletvekili Ali Ercoşkun’ a hiç yakıştıramadım” dedi.

Aydın açıklamasının sonunda şunları söyledi: “Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan da seçim kaybetme korkusu yüzünden yaşadığı stres gergilik  AKP Vekillerini de  yansımış olmalı ki 60 AKP milletvekili birden tek bir MHP milletvekiline saldırıyor. AKP’lilerin bu MHP düşmanlığını anlamak güç. Her türlü sahtekarlığı yapacaksın meclise gelmeyen milletvekillerinin yerine oy kullanacaksın, birisi çıkıp doğruları söylediğinde saldıracaksın.AKP bu ülkenin manevi değerlerini tahrip etmiştir.   Allah ıslah etsin”    

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2014, 12:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Memet
Memet - 7 yıl Önce

öyle değil memet, onun adı ki̇ngboks.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124