Mesai Saati Başlangıcında Müdürler ile Telekonferans Toplantısı Gerçekleştirildi

Bolu Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin, Bölge Müdürlüğüne bağlı Bolu, Aladağ, Gerede, Mengen, Seben, Kıbrıscık, Mudurnu, Göynük, Düzce, Akçakoca, Yığılca ve Gölyaka Orman İşletme Müdürleri olmak üzere 12 orman işletme müdürü ile sabah mesai başlangıcı olan Saat 08.00’da, internet üzerinden ‘Microsoft Lync’ aracılığıyla bir Telekonferans toplantısı gerçekleştirdi.

Mesai Saati Başlangıcında Müdürler ile Telekonferans Toplantısı Gerçekleştirildi

Bölge Müdürlüğü merkezinden Bölge Müdür Yardımcıları Ahmet Özacar, Şaban Bıyıklı, Nizamettin Ören ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürü Mesut Güler’in de katıldığı toplantıda İşletme Müdürlüklerinin kısa ve orta vadede çalışma programları ve gerçekleşmelerinde dikkat edilecek hususlar ele alındı.

Orman Bölge Müdürlüğü, bağlı tüm İşletme Müdürlükleri ile internet üzerinden ‘Microsoft Lync’  aracılığıyla ve İşletme Müdürlerinin bulundukları yerlerden toplantıya katılmaları suretiyle vakit kaybı olmaksızın, maliyetsiz ve online olarak toplantılar gerçekleştiriyor.

Orman Genel Müdürlüğünce Türkiye genelinde bağlı 28 Orman Bölge Müdürlüğü ile yapılan toplantılar da yine, internet üzerinden ve Telekonferans yoluyla yapılıyor. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2016, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124