“Meyve veren ağaç taşlanır”

“Meyve veren ağaç taşlanır”

Ak Parti Bolu Milletvekili Aday adayı Uğur Türesin son günlerde hakkında yapılan yayınların “çamur at izi kalsın” mantığıyla yapıldığını söyleyerek; “Yüce halkımız herşeyi bilmektedir, tanımaktadır,...

Ak Parti Bolu Milletvekili Aday adayı Uğur Türesin son günlerde hakkında yapılan yayınların “çamur at izi kalsın” mantığıyla yapıldığını söyleyerek; “Yüce halkımız herşeyi bilmektedir, tanımaktadır, takdir onlarındır. Türesin’lerin kim olduğunu, ilçelere ve köylere iş ve aş için ne kadar mücadele verdiğini kırk yıldır Bolu kamuoyu bilmektedir. Yaptığımız hizmetler, eserler yaşamaktadır, ortadadır.”dedi.

 

Ak Parti Bolu Milletvekili Aday adayı Uğur Türesin hakkındaki söylentilerin tamamıyla hayal mahsulü olduğunu söyledi. Türesin; “Geçmişte bazı siyasetçilerimizin şahsi menfaatleri için ortaya koydukları ayak oyunlarının, memleketimize, insanımıza neler kaybettirdiğini ve zarar verdiğini hepimiz bilmekteyiz. Bu tip olaylar temsil yeteneği yüksek kendini ispatlamış tecrübeli insanlarımızı siyasetten,  hizmetten uzaklaştırmaktadır.” Şeklinde konuştu.

Betnano small;"> 

Mülakattaki performansım birilerini rahatsız etmiş

 

“Meyve veren ağaç taşlanır” lafının boşa söylenmediğini vurgulayan Türesin; “Geçtiğimiz Pazar günü Ak Parti Genel Merkezdeki sözlü mülakattaki sunumumla göz doldurdum. Bu birilerini rahatsız etmiş olmalı. 2004 yılından beri ruhen hiçbir an kopmadığım partimden çeşitli söylentilerle uzaklaştırılmak istendim. Yılmadım, doğru olan ve çok çalışanın her zaman yanında oldum.”diye konuştu. Türesin açıklamasını şu şekilde sonlandırdı; “Halktan aldığı gücü halka veren Adalet ve Kalkınma Partimizin asil üyesi olarak ölene dek Ak Parti bayrağı altında çalışacağıma and içtim. Bölgemize verdiğimiz hizmetlerin karşılığı olarak 1991 de babam Tevfik Türesin’in 18.800 tercihli oy ile milletvekili olduğu,  2007 yılında kardeşim Oktay Türesin’in DP ile aldığı 11.000 oy, 2009 Mahalli Seçimlerinde ‘oy alamaz’ söylentilerine rağmen ilçe merkezinden alınan 2500 oyun 700’ü Türesin ailesinin çalışmalarıyla alındığı kanıksanamaz gerçektir. Tüm bunların ışığında İl ve İlçe Teşkilatlarımla birlikte ev ev, köy köy çalışarak demokrasi mücadelesinin zaferi için Bolu’muzdan Ankara’ya 3 milletvekilimizi göndermek boynumuzun borcu olacaktır.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.