MHP İl Başkanlığı aday tanıtımını gerçekleştirdi

MHP İl Başkanlığı aday tanıtımını gerçekleştirdi

14 Mayıs da yapılacak olan 28. Dönem milletvekilliği seçimlerine MHP Bolu’dan aday olmaya hak kazanan 3 aday kendilerini tanıtıp, birlik ve beraberlik mesajı verdiler. MHP İl Başkanı İlhan Durak, Kılıçdaroğlu’nu zillet ittifakı adayı olarak yorumladı.

Haber: Ceylan Beykoz

MHP Bolu 28. Dönem Milletvekili adayları, Necip Fazıl Kültür Merkezinde partililerle bir araya geldi. Saygı duruşu ve istiklal marşının söylenmesinin ardından kürsüye gelen MHP İl Başkanı ve aynı zaman Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı İlhan Durak, millet ittifakını eleştirerek, “Zillet İttifakı’nı destekleyen partilere ve gruplara da dikkatinizi çekmek istiyorum! Kılıçdaroğlu’nu kimler destekliyor? Öncelikle belirteyim ki terör Örgütü PKK destekliyor. Kandil’deki caniler bunu açıkladı. Başka HDP destekliyor, Türkiye İşçi Partisi destekliyor, Emek Partisi destekliyor, Halkın Kurtuluş Partisi destekliyor, Toplumsal Özgürlük Partisi destekliyor! Hain terör örgütü FETÖ destekliyor, LGBT’liler destekliyor! Ha bir de utanmadan kendilerine milliyetçi, vatansever diyen İyi Parti destekliyor. Hem vatanseverim diyeceksin terör uzantılarıyla yan yana geleceksin! Hem milliyetçiyim diyeceksin, HDP ile aynı mevzide yer alacaksın! Hem Türk ahlakından bahsedeceksin LGBT’lilerle omuz omuza olacaksın! Kusura bakmayın Türk Milleti, Kumar Masasına dönenleri unutmayacaktır! Türk Milleti, HDP ve terör örgütleriyle aynı safta yer alanları affetmeyecektir! Hamd olsun Milliyetçi Ülkücü Hareket olarak alnımız açık başımız dik bir şekilde seçimlere giriyoruz. Ve inanıyoruz ki, Milliyetçi Hareket Partisi çok güçlü bir şekilde meclise girecek, Sayın Recep Tayyip Erdoğan da yeniden Cumhurbaşkanı seçilecektir! Adayımız belli, kararımız nettir” dedi.

“PAZARCI İSMAİL AKGÜL OLARAK BU YOLA BAŞIMIZI KOYDUK”

MHP Bolu 1. sıra adayı İsmail Akgül, kürsüden yaptığı açıklamada, kendisini bakkal İsmail, Pazarcı İsmail olarak tanımlayarak; “Ben naçizane düne kadar bakkal çırağı olan İsmail Akgül, pazarcı olan İsmail Akgül, velhasıl sizlerin de dediği gibi sizin İsmail, sizin evladınız, sizin kardeşiniz olarak bu yola başımızı koyduk, bedenimizi koyduk, hizmet etmeye ant içtik” diye konuştu.

ESNAF RAHMİ AKSOY: “BOLU’DA ÜLKÜCÜLERİN GÖREV ZAMANI GELDİ”

MHP Bolu 2. Sıra Milletvekili adayı Rahmi Aksoy da yaptığı tanıtım açıklamasında; “14 Mayıs Milliyetçi Hareket Partisi’nin kadrosundan Ankara’ya milletvekili göndereceği zamandır. Bu salonu dolduran sizlerle el ele vererek kenetlenerek bunu başaracağız. Bolu’da ülkücü kadrolarının göreve gelme zamanı gelmiştir. Daha doğrusu artık Bolu’nun kendi içinden, kendi üyesinden, aynı sokakta, aynı caddede yürüyen, aynı suyu içen, aynı lokantada yemek yiyen, aynı insanların elinde büyüyen bu insanların göreve gelme zamanı gelmişti” dedi.

GAZİ MUHİTTİN ÖZEL: “ÜLKÜCÜNÜN GÖNLÜNDE YATAN HAYALİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

MHP Bolu 3. Sıra adayı Gazi Muhittin Özel de yaptığı tanıtım da; “İnanıyorum ki 14 Mayıs'ta Bolu'da ülkücünün gönlünde yatan bir hayali gerçekleştireceğiz. Bana gelince ben Dörtdivan'da dünyaya gelen bir kardeşinizim yani sizlerden biriyim. 1994 yılında her Türk evladı gibi vatani görevimi yapmak üzere askere gittim. Şırnak Cehennem Deresi mevkiinde vatan hainleriyle girdiğim çatışmada gazi oldum. O günden sonra vatanıma nasıl hizmet veririm diye düşündüm ve öyle yaşadım. Bugün vatana hizmet edebilmeye devam etmek için buradayım. Bu yüzden vatanımızın bir parçası olan ülkücü kadroların yani MHP'nin içerisindeyim” dedi. Aday tanıtımı, birlikte fotoğraf çektirmeyle sonlandı.

2a471645-b63f-452d-a7a2-9f5868905e2f.jpg7c5bc25c-dcf5-4456-bed0-fea20debdf9a.jpg9e4eb33a-abb0-4602-9a3c-bdf4b84a88d2.jpgd1d815eb-1113-47a7-9454-7de5b4530e26.jpg

e9f1a46a-ddb7-48ff-b657-7e7524131c9b.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum