MHP’den çok anlamlı bir etkinlik

MHP’den çok anlamlı bir etkinlik

Bolu şehrinde dün sabah düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı törenleri büyük bir coşkuyla yaşanırken, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu İl Başkanlığı ve Bolu Ülkü Ocakları, bu özel günde şehitlerimizi unutmamak adına anlamlı bir etkinlik düzenledi.

Zaferin 101. yılına yakışır tören

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yılı vesilesiyle, Türkiye'nin dört bir yanında olduğu gibi Bolu şehrinde de Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde kazanılan büyük zafer coşkuyla kutlandı. Resmi törenlerle birlikte, MHP Bolu İl Başkanlığı ve Bolu Ülkü Ocakları da şehitlerimizi anma etkinliği düzenledi. Etkinlik kapsamında İzzet Baysal Caddesi'nde yer alan parti ve ocak binalarının önünde, şehitlerimizin ruhuna ithafen lokma dağıtıldı.

anyconv-com-mhpden-cok-anlamli-bir-etkinlik-10.jpg

Lokma dağıtımına yoğun katılım

Lokma dağıtım etkinliğine MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem ve çok sayıda ülkücü katılım gösterdi. Etkinlikte Milletvekili Akgül, Başkan Durak ve Özkalem, vatandaşlara lokmaları kendileri ikram ettiler.

anyconv-com-mhpden-cok-anlamli-bir-etkinlik-4.jpg

Şehitler unutulmadı, ruhlarına fatiha okundu

Etkinlik esnasında, dağıtılan lokmalarla birlikte şehitlerimizin ruhlarına Fatiha okunması arzu edildi. Etkinlikle ilgili olarak MHP ve Ülkü Ocakları tarafından yapılan ortak açıklamada, "30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle, MHP Bolu İl Başkanlığı ve Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından şehitlerimizin ruhuna ve sevaplarına hitaben, teşkilatlarımızla beraber lokma dağıtıp, ruhlarına hediye eyledik. Yapmış olduğumuz bu etkinliğimizi Rabbim kabul etsin," ifadelerine yer verildi.

anyconv-com-mhpden-cok-anlamli-bir-etkinlik-6.jpg

Bu yılki 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda, MHP ve Ülkü Ocakları'nın düzenlediği anlamlı etkinlik, Bolu halkı tarafından büyük takdir topladı. Geleneksel değerlerin yaşatıldığı ve şehitlerimizin ruhlarına ithafen anma etkinliği gerçekleştirildiği bu özel gün, Bolu'da unutulmaz anlara sahne oldu.

anyconv-com-mhpden-cok-anlamli-bir-etkinlik-2.jpganyconv-com-mhpden-cok-anlamli-bir-etkinlik-11.jpganyconv-com-mhpden-cok-anlamli-bir-etkinlik-13.jpganyconv-com-mhpden-cok-anlamli-bir-etkinlik-17.jpganyconv-com-mhpden-cok-anlamli-bir-etkinlik-1.jpganyconv-com-mhpden-cok-anlamli-bir-etkinlik-12.jpganyconv-com-mhpden-cok-anlamli-bir-etkinlik-16.jpganyconv-com-mhpden-cok-anlamli-bir-etkinlik-9.jpganyconv-com-mhpden-cok-anlamli-bir-etkinlik-3.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.