Minik öğrencilerden Belediye’ye ziyaret

50. Yıl İlkokulu ve Milli Egemenlik İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencileri “sosyal bilgiler” dersi kapsamında Bolu Belediyesi’ni ziyaret etti.

Minik öğrencilerden Belediye’ye ziyaret

Haber: Semih BAYKAL

Bolu Belediyesi’ni ziyaret eden 100 öğrenciyi Bolu Belediye Başkan Vekili Kazım Konak karşıladı. Belediye Başkan Vekili Kazım Konak; “Bu ülkenin sizlere ihtiyacı var”  dediği minik öğrencileri, 50’şerli 2 grup halinde meclis salonunda ağırlayarak, belediye çalışmaları hakkında bilgilendirdi hem de merak ettiklerini yanıtladı.

“BİZİM GELECEĞİMİZ VE UMUDUMUZSUNUZ”

Belediye tanıtım filminin izlenilmesinin ardından minik öğrencilere bir konuşma yapan Başkan vekili Kazım Konak, “ Bizim geleceğimiz ve umudumuzsunuz. Derslerinize çok iyi çalışıp iyi yerlere geleceksiniz. İçinizden mimarlar, mühendisler, avukatlar, doktorlar ve belediye başkanları çıkacak” dedi.  “Bizler sizlere güveniyoruz. Bu ülkenin sizlere ihtiyacı var”  diyen Konak, minik öğrencilere bilgisayar başında fazla vakit geçirmemeleri ve derslerini ihmal etmemeleri konusunda istekte bulundu. Gerçekleşen sunumun ardından her iki okul öğrencileri de Başkan Vekili Kazım Konak’ın eşliğinde makam odaları ile belediye ait bazı birimleri gezdi. Öğrenciler, son olarak hatıra fotoğrafı çekiminin ardından belediye binasından ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2016, 19:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124